МАЙСТЕР-СИСТЕМА – ЗРУЧНО ТА БЕЗПЕЧНО !

Умови карантину, який запровадили по країні щоб завадити розповсюдженню СOVID-19, не дозволяли працювати закладам харчування у звичному режимі. Тому виникла вимушена пауза у роботі, адже не всі заклади були готові працювати на виніс і багато з них залишилися не при справах.

Але з’явилася нагода зробити те що планували зазделегідь, але постійно бракувало часу на реалізацію цих планів.

Зокрема наші клієнти – ресторани швидкого харчування компанії «МакДональдз», які мають велику армію прихильників у нашій країні, постійно удосконалюють умови для своїх відвідувачів, роблячи свої заклади більш привабливими та зручними.

Ресторан Макдональдз, розташований біля станції метро «Поштова площа», дещо розширив та перепланував приміщення у будівлі. Адже цей майданчик розташований у історичній зоні нашого міста, де завжди багато туристів, до того ж звідси курсують річні лайнери по Дніпру, які також дуже популярні. Тому у цьому закладі кияни і гості нашого міста завжди матимуть змогу відпочити і перекусити.

У ресторані була відновлена майстер-система, створена на базі циліндрів MUL-T-LOCK Classic Pro. Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» зробили все, щоб користувачі майстер-системи відчули її зручність і перевагу над комплексом інших замків. Адже користування замками зібраними у майстер-систему має значні переваги та зручності.

Майстер-система – це механічна система контролю доступу, за допомогою якої зручно організувати безпеку рухомого та нерухомого майна. Її основна перевага полягає у тому, що система покликана не лише захистити майно від сторонніх, але й впорядкувати та розмежувати доступ уповноважених осіб на об’єкті. Саме майстер-система дозволяє її користувачам, відчиняти тільки ті двері куди вони мають доступ. При цьому самі працівники не можуть відкривати двері колег своїми ключами. Одним з головних критеріїв майстер-системи є те, що замість зв’язки ключів, користувач має тільки один ключ.

Якщо у вас є бажання щоб ваші замки були не тільки безпечні, але і зручні у використанні, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми завжди готові їх об’єднати  та розробити майстер-систему на циліндрах MUL-T-LOCK (Ізраїль) і АBLOY (Фінляндія) для будь-яких об’єктів, як громадських, так і приватної власності.

Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *