Мережа магазинів «ЛоксМайстер»: широкий асортимент продукції безпечного замикання за прийнятними цінами

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» дбає про своїх клієнтів, пропонуючи не лише найкращі замкові рішення з огляду технологій та безпеки, а й що досить важливо, оптимальні за ціною.
 
Це доводить історія одного з потенційних клієнтів  магазину «Галицький ЛоксМайстер», який  звернувся в магазин з потребою у придбанні високоякісних замкових циліндрів MUL-T-LOCK® МТ5+ – новітньої розробки класу Extra Security, що має найвищий рівень секретності циліндрів.  
 
На додачу до цих циліндрів, він забажав придбати також інші, не менш якісні циліндри, тому фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер» запропонували ABLOY® Protec2 (аблой протек2) – останню розробку ABLOY на основі використання у циліндровому механізмі ротаційних дисків, який завдяки унікальним технологіям, що в ньому застосовується, має репутацію наднадійного з огляду безпеки.
 
Проте клієнта не влаштувала названа ціна. І зі словами: «Ви що, здуріли? Мені знайомий з Польщі привезе за 90 доларів», – він залишив магазин.
 
Фахівці «Галицького ЛоксМайстра» були надзвичайно стурбовані даною ситуацією, тому вирішили поцікавитись, чи відповідає дійсності це твердження. 
 
Варто зазначити, що магазини «ЛоксМайстер»  і «Галицький ЛоксМайстер» зокрема – це мережа, в якій представлені виключно офіційна сертифікована продукція понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких: MUL-T-LOCK, ABLOY, ROSTEX. Причому з огляду на те, що мережа працює на ринку України з 2001 року та об’єднує 12 локсмайстер-центрів, розташованих у 10 містах, які продають, встановлюють та обслуговують продукцію безпеки по всій Україні: від невеликих селищ до столичних супероб’єктів, ціни в магазинах мережі достатньо лояльні, а представлена продукція охоплює всі цінові сегменти, від економ- до преміум-рівня.
 
І саме тому спеціалісти магазину «Галицький ЛоксМайстер», порівнявши ціни циліндрів MUL-T-LOCK® МТ5+ і в магазині з цінами на офіційному сайті MUL-T-LOCK®, з’ясували, що ціна продукції MUL-T-LOCK® в Україні нижче за ту, що вказана на офіційному сайті!
 
Циліндр MUL-T-LOCK® MT5+ – розробка ізраїльської компанії MUL-T-LOCK (мультлок),  що поєднує у собі традиційну для MUL-T-LOCK (мультилок) систему телескопічних пінів, запатентований інтерактивний елемент нового типу та запірну планку. 
   
Основні переваги MUL-T-LOCK® MT5+:
 
Країна-виробник: Ізраїль.
 
Циліндр класу Extra Security. 
 
Захищеність від відкриття відмичками, бампінгу та підбору ключа. 
 
Підсилений ХР-пластиною корпус. 
 
Широкий асортимент довжин та симетрій. 
  

Циліндр Abloy® Protec2 (аблой протек) – найкраще втілення високої секретності, зносостійкості і простоти в експлуатації. ABLOY® Protec2 – циліндр класу безпеки  Extra Security, який завдяки вмонтованому інтерактивному елементу  та високому рівню безпеки ключа має близько двох мільярдів комбінацій, що практично унеможливлює вірогідність його відкриття. Abloy® Protec2 легко інтегрується в системи «Майстер-ключ» і «Один ключ для всіх», а завдяки модульній конструкції та можливості виготовлення циліндрів різної довжини і симетрії, підходить для дверей будь-якого типу.
 

То ж звідки взялася ціна у 90 доларів – невідомо. І як зясувалося згодом, ніхто нікому нічого не привіз. А цей самий клієнт знову з’явився у магазині «Галицький ЛоксМайстер» і придбав ці замкові циліндри.
 
Отже, якщо Ви бажаєте придбати офіційну, сертифіковану в Україні замкову продукцію безпечного замикання – мережа магазинів «ЛоксМайстер» пропонує найкращі рішення в галузі замикання за прийнятними цінами! Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» надають також повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *