Ми надаємо консультації навіть по фото!

Сучасні засоби безпеки: замки, циліндри, фурнітура, системи контролю доступу  та ін. – є технічно складними пристроями та потребують для монтажу та налаштування відповідних знань та досвіду. Треба враховувати і те, що двері, на які здійснюється установка, часто нестандартні, тому для максимального захисту приміщення виїзд майстра магазину на об’єкт (квартиру, офіс чи будинок) та надання технічної оцінки та консультації є необхідним.
В «ЛоксМайстер Київ-Центр» працюють досвідчені фахівці, які на практиці знайомі з технічними характеристиками та особливостями широкого спектру моделей замкової продукції різних виробників, технічними аспектами монтажу, нюансами експлуатації. Отже, ми завжди раді допомогти підібрати найкращий варіант відповідно до Ваших вимог і побажань, враховуючи весь комплекс отриманих даних. 

Інколи клієнт, перед тим, як викликати нашого майстра на консультацію,  хоче отримати хоча б приблизну вартість комплексного рішення з підвищення безпеки дверей. В цьому випадку, якщо клієнт не може самостійно визначити товщину дверей і параметри старого замка, наші фахівці, завдяки багатому досвіду роботи, здатні запропонувати ефективне рішення навіть по фото! 

Саме так поступив наш черговий клієнт, який приславши фото дверей, отримав сучасне комплексне рішення безпеки.

Отже, при виборі замка, циліндра чи дверної фурнітури – професійна консультація фахівців «ЛоксМайстер Київ -Центр» – це єдино можливе правильне рішення, яке не лише збереже Ваш час, а й допоможе уникнути зайвих витрат.

Замовляйте консультацію, високоякісний монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції безпеки в «ЛоксМайстер Київ-Центр». Ми зажди пропонуємо найсучасніші рішення безпечного замикання та декору!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *