Міцні металеві двері – не повна гарантія безпеки помешкання або ще раз про необхідність комплексного підходу до захисту помешкання

Загальновідомо, що безпека помешкання – питання комплексне. Ту важливий не лише кожен окремий елемент, а й їх найоптимальніша комбінація. І вхідні двері, і замки, і циліндри, і захисна фурнітура мають бути якісними та надійними. І лише в цьому випадку можна говорити про дієвий захист від зловмисників. А як найкраще забезпечити такий захист – знають фахівці нашого «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, які вже багато років займаються питаннями ефективного захисту будь-яких приміщень.

Тому коли черговий клієнт звернувся до нас перед відпусткою з проханням перевірити ефективність системи безпеки нещодавно придбаної квартири, ми з радістю відгукнулися на його пропозицію. Як запевняв нас клієнт, він був повністю впевнений у якості та надійності елементів системи безпеки, проте проведене дослідження на об’єкті показало, що це не відповідає дійсності. Попри наявність високоякісних вхідних металевих дверей відомого українського виробника – компанії «Сталь-М», а також захисної фурнітури ROSTEX®, в дверях було встановлено дешевий китайський замковий циліндр, що практично нівелювало переваги інших компонентів, адже подібний циліндр надзвичайно просто може бути відкрито навіть непрофесійними злодіями.

Як пояснив власник квартири, попередні власники помешкання активно здавали його в оренду, а, отже, часто змінювали циліндри при зміні орендарів. Тож намагалися максимально мінімізувати витрати, що і призвело до подібної ситуації.
Аби мінімізувати ризики несанкціонованого проникнення, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували замінити існуючий циліндр сучасним високоякісним циліндром Mul-T-Lock ClassicPro.

СLASSICPRO – високоякісна патентована циліндрова платформа MUL-T-LOCK (Ізраїль). Це система високого ступеню захисту від інтелектуальних спроб відмикання (за допомогою відмичок) що відповідає найвищим вимогам спротиву вандальним атакам відповідно до європейського стандарту EN 1303:2015. Ця новітня система серцевин замків, запатентована до 2033 року, базується на традиційній для MUL-T-LOCK системі десяти телескопічних пінів, один з яких є запатентованим. Як і всі інші продукти від MUL-T-LOCK, ця платформа ключів є повністю сервісопридатною, що дозволить в перспективні не міняти циліндр, а зробити його перекодування. Тож після узгодження та затвердження клієнтом, це сучасне рішення було оперативно встановлене нашими фахівцями.

Отже, як в черговий раз доводить досвід наших клієнтів, наявність окремих високоякісних елементів не завжди свідчить про загальну ефективність системи безпеки помешкання. І найкращий спосіб комплексної її оцінки – це звернення в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми не лише перевіримо та, за потреби виконаємо сервісне обслуговування, а й запропонуємо максимально ефективні рішення з безпеки вашого помешкання.

В нашому асортименті – продукція безпечного замикання найкращих світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, вхідні металеві двері безпеки як вітчизняного (Сталь-М), так і іноземного виробництва (RB-Doors, Ізраїль). Та найголовніше – це багаторічний досвід та індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє максимально ефективно та швидко вирішувати будь-які завдання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *