МІЦНИЙ ГОРІШОК ДЛЯ ЗЛОДІЇВ !

Багато хто з клієнтів, які завітали до нашого магазину, вважають щоб посилити безпеку своїх дверей буде достатньо лише замінити циліндр на більш складніший. Але якщо завчасно не подбати про міцний захист циліндра, у злодіїв буде можливість його просто зламати і таким чином відчинити замок. І у цьому випадку абсолютно нема різниці якої складності у вас циліндр.

В асортименті магазину є широка ланка фурнітури захисту циліндрових замків та представлена відомими світовими  брендами у замковій галузі – ROSTEX (Чехія), DISEC (Італія), MUL-T-LOCK (Ізраїль)  та ABLOY (Фінляндія). У кожного виробника є досить надійні моделі захисту, які будуть чинити опір та боронити від непрошених гостей.

В залежності від того, який замок замовник бажає захистити від фізичних спроб його зруйнувати, наші фахівці порадять та підберуть оптимальні варіанти захисту.

Також хочемо звернути увагу на захисну фурнітуру від чеський бренду ROSTEX. Це не окремий захисний протектор як у інших виробників, це комплексний підхід до захисту всього замка, фурнітура захищає не тільки циліндр, а й інші ділянки замка.

Крім того,хочемо наголосити, що встановлення захисної фурнітуру – це достатньо суттєве втручання в конструктив дверей і тому важливо щоб це виконувалось професійним майстром. Адже правильно обрати належне кріплення, зробити потрібні отвори в дверях, закріпити протектор таким чином, щоб з зовні було не можливо добратися до елементів кріплення – справа фахівця у цій галузі.

Тільки комплексне рішення складного циліндра та потужного протектору або захисної фурнітури перетворить ваші двері на міцний горішок для злодіїв!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *