Мобільна безпека від Rosslare

Хочемо представити Вам інноваційне рішення в системах контролю доступу електронні зчитувачі серії Rosslare CSN SMART™  ROSSLARE AY-H6255BT  та  AY-H6355BT. З даними зчитувачами Вам не обов’язково з собою носити незручні в’язки ключів, ваш замок неможливо буде відімкнути відмичками, вам не потрібно буде турбуватися про втрату ключа та заради безпеки проводити  заміну циліндра в разі їх втрати, адже для керуванням дверним замком за допомогою зчитувачів CSN SMART Вам достатньо мати при собі лише Ваш смартфон. Дані електронні зчитувачі підтримують безконтактні карти 13.56 MHz RFID UID різних стандартів, Rosslare NFC-ID™ та Rosslare BLE-ID™, а також доступ за кодом. 

Їх можна встановлювати як ззовні так і всередині приміщення, що додатково унеможливлює доступ до маніпуляцій в системі контролю доступу.

 

За допомогою смартфону Ви зможете не лише відмикати двері, а й надавати та контролювати доступ до приміщення іншим особам. При цьому смартфон передає виключно UID (унікальний ідентифікатор карти), ніяка інша персональна інформація користувача не передається.

Клас захисту даних контролерів : ІР68 (6 – повний захист від проникнення пилу всередину; 8- припустиме занурення під воду на глибину більш 1 метра тривалістю до 30 хвилин, при цьому пристрій може працювати у зануреному режимі).

Один з можливих варіантів монтажу даної новинки ви можете переглянути на відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *