Монтаж на старовинні реставровані двері.

Працівниками “ЛоксМайстер Буковина” виконано ще одне не просте замовлення. До нас звернувся клієнт, що здійснював ремонт апартаментів ще австрійського будівництва. Дерев’яні двері мегарозмірів, звичайно ж вирішили дати на реставрацію. Дверна фурнітура вже давно вийшла з ладу і може бути хіба що музейним експонатом.

Нам довелось підбирати замкові механізми, ручки та циліндри рідкісних розмірів оскільки клієнт звернувся, коли двері вже пройшли реставрацію та були пофарбовані. Окрім того, потрібно було витримати класичний стиль в чорних кольорах. І це все разом з встановленням мало вміститись в досить мізерний бюджет.

Було встановлено наступні замкові механізми:

Основний замок MUL-T-LOCK Sash Lock 204S під циліндр DIN. Mіжцентрова відстань 85 мм. BackSet 45 мм. 3 ригелі Ø 12 мм. Вихід ригелів – 20 мм. Реверсивна заскочка. Сторонність – універсальний (правий/лівий).

Механізм для міжкімнатних дверей AGB Mediana Polaris. Виготовлений з високоміцного металу і призначений для монтажу в дерев’яні міжкімнатні або сантехнічні двері. Запатентований революційний магнітний замок. Він поєднує в собі м’якість і безшумність роботи, сучасний дизайн. У магнітному замку Mediana Polaris магнітний «язичок» розташовується по центру передньої планки замку. Спрацьовування запірного механізму відбувається тільки при закриванні двері. Засувка приводиться в дію фалевой ручкою і магнітом у відповідній частині. Відкривання – закривання замка здійснюється за допомогою штифта поворотною ручки фіксатора WC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *