Mul-T-Lock ClassicPro + ROSTEX SOLID PRO+ = ефективне і сучасне комплексне рішення

Сучасне життя вимагає ефективних та надійних рішень. Галуз безпеки – не виняток. Сучасний підхід до організації ефективного захисту передбачає застосування комплексних рішень та найновіших засобів безпеки. В «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 ми готові запропонувати усе, аби Ваша оселя мала найвищий рівень захисту: високобезпечні вхідні двері RB-Doors® (Ізраїль), замки та замкові циліндри від лідерів галузі безпечного замикання – МUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія), надійну захисну фурнітуру ROSTEX® (Чехія).

Тому коли до нас в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» звернувся черговий клієнт з проханням посилити захист дверей, які були зламані зловмисниками, наші фахівці після детального ознайомлення з дверима, запропонували комплексне рішення: захисну фурнітуру ROSTEX SOLID PRO+ та замковий циліндр Mul-T-Lock ClassicPro.

Посилена фурнітура ROSTEX SOLID PRO+- новий продукт чеської компанії ROSTEX, розроблений з урахуванням рекомендацій українських локсмайстрів. Дана фурнітура має 4-й максимальний рівень безпеки, що робить її надзвичайно стійкою до механічних методів зламу. ROSTEX SOLID PRO+ має широку зовнішню захисну планку, яка виготовляється із нержавіючої сталі спеціальним методом гарячого об’ємного штампування. Зазначений метод дозволяє зберегти корпус і механізми замка від вандалізму, а її розміри дозволяють замінити будь-яку стару фурнітуру на нову SOLID PRO+. Нова фурнітура ROSTEX захищена міцною броненакладкою із нержавіючої сталі зі спеціальною протисвердлильною шайбою, яка обертається. Шайбу вироблено з якісної легованої сталі з подальшим її гартуванням, тому захист від свердління значно підвищено.

CLASSICPRO – нова патентована циліндрова платформа від MUL-T-LOCK (Ізраїль). Це система високого ступеню захисту від інтелектуальних спроб відмикання (за допомогою відмичок) яка, разом із тим, відповідає найвищим вимогам спротиву вандальним атакам відповідно до європейського стандарту EN 1303:2015. Ця новітня система серцевин замків, запатентована до 2033 року, базується на традиційній для MUL-T-LOCK системі десяти телескопічних пінів, один з яких є запатентованим. Причому, як і всі інші продукти від MUL-T-LOCK, ця платформа ключів є повністю сервісопридатною.

Отже, після узгодження з клієнтом, дане комплексне рішення було оперативно встановлене.

А фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, радять застосовувати комплексний підхід до безпеки дверей, адже у комплексній системі безпеки важлива кожна складова. І дуже часто високоякісна захисна фурнітура рятує і замок, і циліндр. А допомогти Вам у підборі якісної продукції безпеки завжди готові наші фахівці, які не лише здійснюють продаж, а й надають повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей, сервісне обслуговування і т. ін., що гарантує безпеку на довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *