MUL-T-LOCK CLIQ Interactive+ від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – захист найвищого рівня!

Галузь безпеки як жодна інша, вимагає постійного удосконалення. Адже з розвитком технологій методи зловмисників, які намагаються незаконно проникнути в чуже помешкання, стають все більш просунутими.

На щастя, розробникам сучасних систем безпеки завжди вдається бути на кілька кроків попереду. Свідченням цього є високотехнологічні замкові циліндри на базі технології CLIQ, широко представлені в нашому локсмайстер-центрі на вул. Гоголівська, 48. Дана технологія унікальна тим, що заснована на електромеханічному доступі, який дозволяє одному ключу проходити відразу декілька ступенів захисту.

Фактично, мова йде про Smart-систему, яка надає власнику можливість контролювати безліч параметрів доступу, зокрема: задавати час доступу, відстежувати відвідування і спроби відкрити замок тощо.

Використання технології CLIQ забезпечує максимальний захист захист і безпеку, а можливість інетеграції з існуючими механічними платформами дозволяє встановити циліндри з технологією CLIQ швидко та просто, без необхідності складних монтажних робіт .

Тому коли до нас в магазин звернувся клієнт із проханням забезпечити найкращий захист помешкання, наші фахівці, після обстеження системи безпеки та надання відповідних консультацій запропонували встановити найкраще рішення – замковий циліндр MUL-T-LOCK CLIQ Interactive+.

Даний циліндр, виробництва Ізраїль, прославилися своєю надійністю і захистом від злому. Interactive®+ чудово захищений від висвердлювання та має запатентовану технологію «Подвійний телескопичний пін». Крім того, він надійно захищений від відкриття відмичками, бампінга і підбору ключа.

Додавання технології CLIQ забезпечує клієнту найкращий рівень безпеки і можливість контролю за приміщенням з будь-якої точки світу за допомогою гаджетів.

Чому ми рекомендуємо MUL-T-LOCK CLIQ:
– Один ключ, що забезпечує багато сучасних можливостей
– Контроль на відстані
– Захист від дублювання ключів (виключно в авторизованих центрах MUL-T-LOCK® і виключно за наявністю кодової картки з магнітною смугою з підписом власника.)
– Вдосконалена технологія безпеки у високоякісному надійному циліндрі.

Отже після погодження з клієнтом даний циліндр було успішно встановлено, а сам він залишився задоволений не лише високим рівнем безпеки та захищеності, а й сучасними можливостями, які надають новітні технології безпеки, а також оперативністю та якістю роботи наших фахівців.

Якщо і ви шукаєте найкращі рішення безпеки – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ Центр» на вул. Гоголоівська, 48. Ми завжди готові допомогти! Усі необхідні консультації, підбір найкращої продукції безпеки, її встановлення, налаштування та обслуговування – завжди до Ваших послуг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *