MUL-T-LOCK® CLIQ на платформі МТ5+ доступний в мережі «ЛоксМайстер»!

Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» завжди пропонує найсучасніші рішення з безпеки, що гарантують найкращий рівень захисту. Представляючи продукцію понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®ROSTEX®, RYOBI®, ми реалізуємо комплексні рішення як для приватних, так і корпоративних клієнтів. 

Мережа  «ЛоксМайстер» рада повідомити, що електромеханічний циліндр з ультимативним рівнем безпеки MUL-T-LOCK® CLIQтм на платформі МТ5+ доступний для встановлення в Україні!
 
 
Технологія CLIQ® – новітня розробка глобального лідера в галузі замикання та контролю доступу – групи ASSA ABLOY. З системою CLIQ® Ви отримуєте гнучкість та нові функціональні можливості, які додаються до Вашої наявної системи замикання.
 
Система MUL-T-LOCK CLIQ® поєднує надвисоку механічну стійкість до несанкціонованого відмикання та ефективну і гнучку в керуванні електронну систему доступу.
 
Електромеханічні циліндри та замки MUL-T-LOCK CLIQ® містять список авторизації, відповідно до якого тільки дозволені ключі мають доступ до них. Додатково, вони збирають та зберігають у пам’яті контрольний журнал подій. Циліндри та замки MUL-T-LOCK CLIQ® наявні у широкий лінійці, включаючи циліндри DIN-стандарту, Rim, Mortise та K.I.K, висячі замки, замки САМ-switch та інші – тому продукція за технологією CLIQ® може бути встановлена та використовуватись майже будь-де. 
 
 
Циліндри та замки MUL-T-LOCK CLIQ® не містять елементів живлення – інтегрована до них електроніка отримує живлення від батарейки, яка міститься в ключах. 
 
Переваги технології CLIQ®:
 Технологія CLIQ® є бездротовою, її фізичне встановлення не відрізняється від монтажу звичайної механічної системи Майстер-ключ;
 Дозволяє гнучко та оперативно керувати правами доступу користувачів до дверей, змінюючи їх відповідно до поточних потреб;
 Дозволяє додавати або видаляти користувачів, тимчасово блокувати або надавати їм доступ;
 Надає доступ за розкладом по часу та дням тижня;
 Дозволяє отримувати дані про всі події доступу як з ключів користувачів, так й з замків і циліндрів;
 Технологію CLIQ® можна адмініструвати локально з використанням відповідного програмного забезпечення та пристрою програмування, або дистанційно – через додаток CLIQ® Remote – зручне web-базоване рішення. 
 
Технологія CLIQ® базується на нових механічних платформах стандарту High Security: MUL-T-LOCK Interactive+® та MUL-T-LOCK MT5®+, що вже доступна в мережі «ЛоксМайстер»!
 
Платформа MUL-T-LOCK MT5®+ – це новітня розробка, в якій інтегровано кілька запатентованих рішень. MT5®+ поєднує в собі систему телескопічних пінів, запатентований інтерактивний елемент нового типу та запірну планку.
 
Основні особливості платформи MUL-T-LOCK MT5®+:
 Потужний механізм блокування бічної панелі, який взаємодіє з унікальними горизонтальними пальчиковими запірними пінами для додаткового захисту;
 Піновий циліндр класу Extra Security;
 Технологія «Подвійний телескопічний пін» (Double pin): 5 телескопічних пінів, спеціальний пін, який розташований у незалежній від інших пінів площині;
 Запатентований ребристий плуг;
 Надійний захист від відкриття відмичками, методом бампінгу та підбору ключа;
 Захист від висвердлювання забезпечують титанові стержні;
 Кількість кодових комбінацій понад 150 млн..
  
І головне: продукцію з технологією CLIQ на платформі MUL-T-LOCK MT5®+ вже можна придбати в мережі магазинів «ЛоксМайстер»!

Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» в разі необхідності завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *