MUL-T-LOCK® ENTR™ – електромеханічний замок для тих, хто цінує комфорт, безпеку та контроль!

Мережа магазинів «ЛоксМайстер», дбає про розвиток високих технологій безпеки, представляючи найкращі сучасні рішення, що їх пропонує світовий лідер в цій галузі – концерн ASSA ABLOY Group. Зокрема, мова йде про технологію ENTR™, яка стрімко завойовує прихильність як корпоративних, так і приватних клієнтів. 

ENTR™ – технологія, завдяки якій найнадійніші двері стають ще більш безпечними, перетворюючись на «розумні». Це досягається через ефективне поєднання захисту високонадійного механічного циліндра MUL-T-LOCK® Interactive+® стандарту High  Security із зручністю та функціональністю високих електронних технологій безпеки Smart Lock.
 
 
MUL-T-LOCK® ENTR™ – це простий та інтуїтивно зрозумілий у керуванні електромеханічний замок, основними перевагами якого є:
варіативність пристроїв керування;
наявність циліндру MUL-T-LOCK® Interactive+® класу High Security; 
простота монтажу (не потребує додаткових отворів та прокладання дротів); 
► енергонезалежність (працює від акумулятора та не залежить від зовнішнього живлення); 
► безпечний кодований бездротовий зв’язок між елементами системи; 
► країна-виробник: Ізраїль.  
 
Інтелектуальне рішення замикання ENTR™ характеризується простотою програмування, надаючи безпечний, зручний, без використання механічних ключів, контроль доступу до приміщень. ENTR™ можна керувати за допомогою декількох пристроїв контролю та управління замком, отже користувачу достатньо лише обрати той пристрій, який найкраще задовольнить його потреби та вимоги щодо безпеки.
 
MUL-T-LOCK® ENTR™ дозволяє дистанційно керувати замком по криптостійкому каналу зв’язку за допомогою наступних пристроїв:
смартфон або планшет з технологією Bluetooth через мобільний додаток ENTR™ APP, який дозволяє налаштовувати технологію відповідно до власних потреб, здійснювати керування користувачами; отримувати інформацію про стан дверей (зачинені/відчинені) та рівень заряду акумуляторної батареї та ін.;
пульт дистанційного керування: простий у використанні пристрій з однією кнопкою, яким можна відчиняти та зачиняти двері як ззовні, так і зсередини. Замок здатен підтримувати до 20 таких пультів; 
настінний сканер відбитків пальця Fingerprint ENTR™ – зчитувач, що комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних та дозволяє керувати авторизацією до 20 користувачів; 
► настінна сенсорна кодова панель Touchpad ENTR™: аналогічно до Fingerprint ENTR™, вона комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних і дозволяє керувати авторизацією до 20 користувачів. 
  
Замок MUL-T-LOCK® ENTR™ максимально простий у монтажі, не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей. Він може бути встановлений абсолютно у всі двері з циліндрами EuroDin – для цього достатньо зняти старий циліндр і встановити ENTR™. А у разі надзвичайних ситуацій доступне резервне відкриття замка механічним ключем.
 
 
МUL-T-LOCK® ENTR™ – високі технології захисту, що підносять надійність і безпеку будь-яких дверей на якісно новий рівень, забезпечуючи при цьому сучасне керування доступом, про яке раніше ми лише мріяли!
 

І найголовніше: фахівці мережі «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж, а й монтаж та сервісне обслуговування замків MUL-T-LOCK® ENTR™, що гарантує безвідмовну роботу протягом багатьох років.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас! 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *