MUL-T-LOCK® ENTR™ зі сканером відбитків пальців – високі технології безпеки для всіх

Технологія MUL-T-LOCK® ENTR™ (Мультилок ЕНТР) – сучасне рішення безпечного замикання що поєднує звичайні циліндри та СМАРТ технології. Циліндр ENTR™ (Ентр) простий у монтажі та не потребує прокладання додаткових дротів. Даний пристрій – автономний та працює від акумулятора.
Циліндр ENTR може бути встановлений замість звичайного механічного циліндру до вже існуючих дверних замків без будь яких доопрацювань та надає користувачу нові можливості щодо контролю доступу до своїх дверей без витрати зайвого часу та з мінімальними зусиллями. З використанням мобільного додатку ENTR, користувач може відмикати та замикати двері зі свого смартфону. Додатково, є можливість використання інших пристроїв доступу: пульту дистанційного керування, настінної кодової панелі або настінного сканеру відбитків пальцю – відповідно до власних потреб користувача.

На останній зупинимось детальніше.


Настінний сканер відбитків пальцю забезпечує надвисокий рівень безпеки, контролю та функціональності. Дозволяє зареєструвати до 20 відбитків пальцю та забезпечує доступ за відбитками пальцю або за кодами. Простий у монтажі, програмуванні та користуванні. Не потребує прокладання дротів.

Саме MUL-T-LOCK® ENTR™ з настінним сканером відбитків пальців замовив наш клієнт після консультацій з нашими фахівцями та лишився повністю задоволений як якістю продукції, так і оперативністю обслуговування.


Технологія MUL-T-LOCK® ENTR™ – будь вільним без ключів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *