MUL-T-LOCK MODULAR – Будь-який розмір для ваших дверей

Доброго дня!

В наш час постійних змін та нововведень, дуже важко стало підібрати якісний циліндр потрібної симетрії, оскільки товщина дверей не дозволяє підібрати саме той розмір, який потрібно. Але дана ситуація не для нашого магазину ЛоксМайстер Буковина.

До вашої уваги пропонується всім давно відома платформа від бренду MUL-T-LOCK, циліндри (личинки, вставки, сердечники) на базі MODULAR. Оскільки повний асортимент товару стандартних циліндрів немає змоги тримати на магазині і не завжди саме ті розміри стандартних циліндрів можуть підійти вам. Саме тому компанія MUL-T-LOCK і випустила циліндри на базі MODULAR, для того, щоб ми із вами не були розчаровані коли кажуть що такого розміру немає.

Ця платформа краща тим, що можна підібрати та зібрати будь-який розмір для ваших дверей. За допомогою деяких сервісних частин, ваш майбутній циліндр стає такого розміру, який вам потрібний. Від цієї зміни циліндра, сама якість циліндра не міняється. Наприклад в MUL-T-LOCK CLASSIC PRO присутня захисна пластина від перелому циліндра, кулька від висвердлювання і також телескопічний пін від не санкціонованого дублювання ключа. Всі ці деталі які перелічені вище, при зміні розміру циліндру за допомогою MODULAR так і залишаються.

І якщо в майбутньому станеться так, що ви вимушені будете поміняти двері чи додатково захистити замок захисними протекторами, то сам циліндр міняти на новий не потрібно, достатньо просто звернутись в сервісний центр ЛоксМайстер Буковина і ми змінимо вам розмір циліндру на той, який вам буде потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *