MUL-T-LOCK® Modular від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – ваш циліндр потрібного розміру за лічені хвилини!

Замковий циліндр нестандартного розміру – не проблема, якщо знати, куди звернутися! Фахівці нашого магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 завжди раді допомогти як приватним, так і корпоративним клієнтам. Ми завжди готові вирішити будь-які, навіть найскладніші завдання. І допомагає нам у цьому унікальна розробка компанії Mul-T-Lock – модулярні циліндри.

Модулярні циліндри Mul-T-Lock – це дієва економія для наших клієнтів. Завдяки застосуванню даної технології можна змінювати довжину та симетрію циліндру, додаючи спеціальні подовжуючі вставки. Їх довжина може варіюватися від 5 мм до 50 мм. Тож зміна товщини дверей не змусить Вас витрачати гроші на новий циліндр. Майстер може подовжити циліндр за декілька хвилин без спеціальних інструментів. І, звісно ж, за потреби, зібрати новий циліндр необхідної для конкретних дверей довжини та симетрії.

Комплект Modular збільшує можливості та дозволяє задовольнити унікальні запити клієнтів. Циліндри MUL-T-LOCK® Modular складаються з базових корпусів розміром 31/33/35 мм та відповідних подовжувачів, які з’єднуються за допомогою захисної ХР пластини. Це дає можливість складати двосторонні личинки замка розміром від 62 (31х31) мм до 160 (80х80) мм та односторонні личинки замка від 40.5 до 87.5 мм з кроком 1 або 3 мм.

Тому до нас знов і знов звертаються старі клієнти, а також нові, які приходять за рекомендацією вже існуючих партнерів.

Зокрема, нещодавно до нас звернувся старий клієнт з проханням допомогти з придбанням замкового циліндра. Після реновації дверей старий замковий циліндр MUL-T-LOCK MT5+ виявився закоротким, тож з огляду на нестандартну товщину оновлених дверей, що склала 110 мм, виникла потреба у циліндрі нестандартного розміру довжиною 130 мм.

Після визначення проблеми фахівці нашого магазину відразу запропонували дієве рішення – модульний замковий циліндр MUL-T-LOCK MT5+ Modular потрібної довжини та симетрії, яке після узгодження було швидко та якісно реалізоване, що неабияк потішило нашого клієнта.

Отже, якщо у вас нестандартні двері і Ви бажаєте забезпечити їх надійний захист – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівській , 48! Сучасна продукція безпеки та досвід наших фахівців дозволяють ефективно вирішити завдання будь-якого рівня складності у найкоротші строки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *