MUL-T-LOCK® MT5+ – cучасна технологія якісного захисту

MUL-T-LOCK® МТ5+ – новітня технологія, що належить до 5-го покоління високої безпеки класу Extra Security та захищена патентом до 2025 року. Її головною особливістю є поєднання трьох унікальних незалежних  рішень блокування циліндру:
1. Нова конфігурація подвійних телескопічних пінів «Double pin». Завдяки особливим технологічним рішенням в МТ5+ використані 10 повноцінних пінів нової форми та розміру;
2. Механізм запірної верхньої планки «finger»-пінів додатково блокуює плуг циліндру за допомогою 5 незалежних пінів, що працюють в горизонтальній площині; 
3. Alpha Spring – унікальний патентований  інтерактивний елемент ключа. Альфа-пружина розташована на самому кінчику ключа та керує спеціальним піном, який розташований  у глибині плугу та зміщений по відношенню до осі основних пінів. Така конструкція циліндра суттєво покращує захист циліндра від відмичок та робить неможливим відкриття за допомогою бампінга.   


  
Висока криптостійкість ключа MUL-T-LOCK® MT5+ забезпечується завдяки інтеграції декількох замикаючих механізмів. Замковий циліндр MUL-T-LOCK® MT5+ має 1,5 млн кодових комбінацій, завдяки чому підбірати ключ практично неможливо.

Кожен комплект MUL-T-LOCK® MT5+ має кодову карту власника з магнітною полосою. Виготовити дублікат ключа можна лише в авторизованому сервісному центрі на спеціальному обладнанні, попередньо зчитавши інформацію з цієї картки. Таким чином повністю унеможливлюється несанкціоноване дублювання ключа до циліндра MUL-T-LOCK® MT5+.


Для замкового циліндру MUL-T-LOCK® MT5+ можливі такі опції, як застосування системи «Світлофор» та VIP. Перша у разі необхідності дає змогу власнику самостійно перекодувати циліндр при втраті або крадіжці ключа MUL-T-LOCK® MT5+. Друга передбачає зміну «монтажного» ключа – наприклад, коли йде ремонт, будівельники користуються першим ключем, який потім самостійно перекодовується власником під комбінацію іншого ключа – ключа власника, після чого перший ключ «монтажний» MUL-T-LOCK® MT5+ не може відмикати двері.

Замкові циліндри MUL-T-LOCK® MT5+ мають також широкі можливості для об’єднання у системи «Один ключ» та «Майстер-ключ».

Важливою особливістю є можливість поєднання циліндра MUL T LOCK® МТ5®+ і технології CLIQ®, що дозволяє побудувати систему електронномеханічного контролю доступу, яка поєднує в одному продукті механічну частину на базі циліндра MUL T LOCK® МТ5®+ та електронну систему авторизації прав доступу. Причому ця високотехнололгічна система наразі доступна не лише для корпоративних, а й для приватних клієнтів.

Придбати MUL-T-LOCK® МТ5+ можна в «ЛоксМайстер Київ-Центр» за адресою: вул. Гоголівська , 48, а наші фахівці виконають всі необхідні операції з монтажу та сервісного обслуговування, що забезпечить безпроблемну роботу на довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *