MUL-T-LOCK НАДІЙНО ЗАХИСТИТЬ ВАШ ГАРАЖ

Секційні ворота сьогодні використовуються повсюдно, адже саме завдяки гарному зовнішньому вигляду, практичності і зручності використання вони мають високу популярність. Як правило, установка секційних механізмів проводиться для автомийок, автомайстерень і боксів. Також все частіше такі конструкції стали використовуватися для приватних гаражів і воріт. Вони добре показали себе на практиці, в якості відмінною захисту від зовнішніх шумів, атмосферних явищ і несанкціонованого злому.

Однак є і слабкі сторони… Досить не складне запирання, яке не завдасть особливого клопоту грабіжнику, якщо у нього буде бажання їх відкрити. Адже на сьогоднішній день замки, які пропонують виробники секційних воріт досить примітивні і не убережуть від злому.

За допомогою вирішення цієї проблеми до нас звернувся клієнт. Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» вивчивши особливості конструкції воріт запропонували встановити накладний замок MUL-T-LOCK MINIBAR EМA1100. Адже цей замок є ідеальним рішенням для укріплення і захисту дверей, вікон, ролет та секційних воріт та забезпечують високий ступінь захисту від злому і висвердлювання. Крім  того, замок легко встановлюється в горизонтальному або вертикальному положенні.

І головне – це надійний захист та безпека!

Запропоноване рішення було встановлено нашим майстром, який знається на цих замках та має досвід їх встановлення. Адже від того як встановлено замок залежить якісна та тривала робота механізму. Клієнт залишився задоволеним від нашої праці і її результатом!

Чекаємо на наступні замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *