Мультилок ENTR – стильний та практичний дверний замок.

Нарешті завершились ремонтні роботи в помешкані нашого клієнта, якому ми ще півроку тому продали розумний замок Mul-t-lock ENTR. При чому, ремонтні роботи проводились довго і не через брак коштів чи не добросовісних майстрів. А через те, що залучались дизайнери, все робилось з найкращих дорогих матеріалів і як правило по спецзамовленню. Двері також робились по спецзамовленню нашим партнером. Двері виготовлені з металу товщиною 3мм., в перемичках та ребрах жорсткості (а їх 5) використана профільна труба діаметром 50мм та товщиною стінок 3мм., з двохсистемним ригельним механізмом та дубовими накладками. Враховуючи що дане помешкання знаходиться в м.Чернівці по вул. Кобилянській, можна сміливо сказати що це є елітна нерухомість.

Тому й не дивно, що клієнт обрав розумний замок ENTR від престижної світової компанії Mul-t-lock з кодовою панеллю , а також броненакладки Sferik від італійської компанії Disec та ручки Ravena від чеської компанії Rostex.

       

Отже, під час здачі в експлуатацію житла, наш спеціаліст здійснив виїзд для налаштування та проведення консультації по подальшому користуванню замка ENTR. Як виявилось, дане житло має здаватись в оренду як люкс-апартаменти і правила користування замком в нас переймала адміністратор. Адміністратору дуже сподобався наш замок, оскільки вона сама швидко освоїла як можна додавати та видаляти користувачів для відкриття дверей як через смартфон так і за допомогою кодової панелі. Приємним бонусом виявилось те, що двері з середини можна відчинити свайпом по корпусу контролера ЕНТР, тобто не достаючи ключі чи то смартфон. А ззовні, у разі аварійної ситуації, можна скористатись механічним ключем.

Ось так двері виглядають зараз:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *