МИ АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПО ПРОДУКЦІЇ ABLOY ТА MUL-T-LOCK!!!

Сервісним центром магазину ЛоксМайстер на Печерську отримано оновленні сертифікати, які юридично підтверджують, що ми можемо надавати послуги з сервісу продукції Abloy та Mul-T-Lock.

Чому це дуже важливо?

Насамперед, тому, що обидва виробника виготовляють замкові циліндри, що захищені  патентом від несанкціонованого дублювання ключа. І тільки авторизовані сервісні центри, які мають необхідне обладнання, оригінальні бланки ключів та майстрів, які пройшли необхідне навчання, можуть робити копії патентованих ключів!!!

Також статус авторизованого сервісного центру дає з нашої сторони Вам, як клієнту, багато переваг при зверненні до нас. А саме:

– Ми маємо професійність у пропозиції для Вас найкращого рішення та пояснення чим вони відрізняються і як захищають Вашу оселю;
– Ми можемо збирати циліндри потрібного розміру під Ваші двері на місці, не потрібно чекати довго (при наявності всіх запчастин це не більше 30хв)
– Ми можемо виготовляти дублікати (додаткові ключі) до Ваших патентованих циліндрів якісно та на професійному обладнанні.
– Ми можемо збирати та перекодовувати циліндри Mul-T-Lock та ABLOY (системи Один ключ, Майстер ключ); А також проводити сервіс циліндрів (чистку, перекодування при втраті ключів, обслуговування при тривалому використанні (більше 1 року, рекомендовано проводити сервіс патентованих циліндрів 1 раз в рік))

Нашіконтакти:

Київ, вул. АкадемікаФілатова, 2/1

тел: 044 365 13 30

E-mail: info77@locksmaster.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *