МИСТЕЦТВО ПІД БЕЗПЕКОЮ ABLOY

Дуже приємно коли співпраця з постійними клієнтами продовжується. Тому що замовники цінять рамки партнерства та як і раніше довірять свою безпеку тільки справжнім професіоналам . Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка є давнім клієнтом мережі магазинів «ЛоксМайстер».

Свого часу ми обладнали чимало дверей приміщень театру надійними замками та дотягувачами. Клієнти задоволені нашою роботою, а ми пишаємося тим що доторкнулися до високого мистецтва, зробили все щоб працівники театру та його шанувальники не відчували дискомфорту користуванням дверима у будівлі. Крім того ще й додали надійної безпеки та захисту у споруді театру.

Тому дуже приємно, що представники театру вирішуючи поточні проблеми оснащення обладнання замикаючими пристроями, звернулися до нас, не шукаючи нових постачальників. Після консультацій з нашими фахівцями, були придбані замки для спецобладнання, які повністю відповідали вимогам замовника. Замки фінського виробника АBLOY моделі CL106 одні з кращих у своєму спекторі замкових виробів.

Дякуємо за довіру та чекаємо нових замовлень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *