НАДІЙНА НІЧНА ВАРТА ВАШОЇ ОСЕЛІ

На жаль на сьогодні маємо дуже неприємну картину стосовно випадків спроби пограбування або самих пограбувань житлових помешкань та місць роботи наших громадян. Пограбування трапляються не тільки за відсутністю господарів, а й навіть коли вони є вдома. Відвідувачі нашого магазину вже не в перше повідомляють про спроби пограбування вночі, коли мешканці квартири сплять. Тобто присутність господарів будинку не відлякує злодіїв, адже ті сплять та не завадять крадіжці.

Таке можливо в тих випадках, коли двері оснащені дуже простими замками, які без шуму відкриваються відмичками або циліндрові замки не захищені захисною фурнітурою, що дає можливість злодію без гучного шуму переламати циліндр і відкрити замок.

Багато з наших клієнтів просять порадити, яким чином запобігти крадіжці та боронити своє житло від злодіїв.

Безперечно треба встановити надійні замки та надійну захисну фурнітуру. Але таке рішення вартує певних коштів, які на превеликий жаль не кожен може собі дозволити витратити.

Також є можливість додатково встановити замок, який з середини закривається, а ззовні немає взагалі нема ознак замка. Таке рішення безумовно не захистить Вас від злодіїв коли Ви  будете не вдома, бо відкривати і закривати замок зможете тільки зсередини, але точно дасть можливість не дати при потребі відкрити двері ззовні.

Звертайтеся до “ЛоксМайстер”, наші фахівці завжди будуть раді допомогти вам вирішити проблеми з безпекою вашої оселі !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *