Надійні двері та замки від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – ефективна перепона на шляху зловмисників та коронавірусу!

Незважаючи на введення карантину в м. Києві та переведення більшості працівників на дистанційний режим роботи, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 просять не забувати про безпеку. Причому це стосується не лише фізичних осіб, а й численні компанії. Адже офіси, залишені на тривалий час без нагляду, можуть стати легкою «здобиччю» зловмисників.
Виходячи саме з таких міркувань, наш черговий клієнт, представник однієї з компаній м. Києва, звернувся в наш локсмайстер-центр із проханням замінити вхідні двері в офіс.

Після консультацій з нашими фахівцями та огляду на місці ми запропонували встановити високоякісні двері відомого українського виробника дверей – компанії «Сталь-М», укомплектувавши їх перевіреною високоякісною продукцією кращих світових виробників: основний замок 4-направленого замикання MUL-T-LOCK® M267, захисна фурнітура ROSTEX® R4 (Чехія) та високонадійний замковий циліндр MUL-T-LOCK ClassicPro (Ізраїль).

З метою забезпечення корпоративного стилю компанії ми, за проханням клієнта, декорували двері ізраїльською ПВХ-плівкою Vinorit®.

Отже, таке комплексне рішення, окрім зразкової безпеки, забезпечує максимальну відповідність корпоративним стандартам, що надзвичайно важливо для більшості компаній.

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія «Сталь-М» – провідний український виробник металевих дверей. Її продукція відповідає усім встановленим стандартам якості, надійно та безвідмовно працює та ефективно захищає від несанкціонованого проникнення будь-які приміщення.

Високоякісні металеві двері «Сталь-М» – це:
– Належний рівень теплоізоляції та захисту від шуму;
– Стійкість до зламу;
– Відмінні антикорозійні властивості, що забезпечуються спеціальним захисним покриттям;
– Стійкість до перепадів температури, високої вологості, атмосферних опадів;
– Безпечність та легкість у користуванні;
– Міцність і довготривалий термін експлуатації;
– Оптимальне співвідношення ціни та якості.

Після погодження з клієнтом уся обрана продукція безпеки була швидко та якісно встановлена, що дуже сподобалось нашому черговому клієнту. Він відзначив, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 – це не лише найкраща продукція безпеки, а й першокласний сервіс, з чим ми повністю згодні. Адже у разі потреби ми завжди готові допомогти, здійснюючи сервісне обслуговування, ремонт та увесь комплекс робіт, аби придбана продукції безпеки працювала, як треба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *