НАДІЙНІ ДВЕРІ ТІЛЬКИ З НАДІЙНИМИ ЗАМКАМИ !

Ми розуміємо, що у ці важкі часи для нашої країни українців більш за все турбують новини з фронту, новини про нашу перемогу та надії на мир. Ми також пильно слідкуємо за цими новинами…

Та все ж таки хочемо привернути вашу увагу до засобів та методів захисту майна, адже ця тема завжди актуальна…

Обираючи собі вхідні двері у квартиру або у маєток, серед того що вам пропонують на торговельних майданчиках, слід розуміти наступне…

При покупці або замовленні броньованих дверей вам швидше за все запропонують базові замки та  їх стандартну комплектацію. Адже щоб здешевити всій виріб та конкурувати на ринку з іншими продавцями, виробник навмисно використовує найпростіші і дешеві замки. Але вони на жаль  як правило абсолютно не захищають від відкриття їх злодіями.

Тому якщо ви переймаєтесь не тільки красивим зовнішнім виглядом дверей, а й турбуєтесь про майбутню безпеку та захист, варто прискіпливіше та відповідально підійти до вибору замків та якості їх встановлення.

Також слід обрати не тільки складні та надійні замки, а й елементи їхнього захисту від спроб руйнування. Правильно підібрана та якісно встановлена броненакладка або захисна фурнітура значно підсилить захисні властивості замків та дверей в цілому.

У асортименті  магазина “ЛоксМайстер на Подолі” завжди є замки різних форматів, а фахівці порадять як ліпше їх підібрати. Якщо у вас нема можливості самостійно встановити або замінити старий замок на новий, наші майстри зроблять це швидко та професійно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *