ЗАХИСТ ОСЕЛІ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДВЕРЕЙ

Відкрити і поламати можна все що завгодно, але різниця між дешевими дверима і якісними з хорошими замками буде істотна. Тонкі двері розкриваються за 1-5 хвилин, а на якісні може піти до години часу і не кожен зможе їх відкрити чисто. Злодій не захоче колупатися в замку або орудувати ломом, створюючи шум цілих 60 хвилин. Це дуже небезпечно і привертає занадто багато уваги.

Переплачувати чи ні за двері вирішувати вам, але захист ніколи не буває зайвим. У більшості випадків хороші замки не відкривають, а працюють механічним способом, виламуючи конструкції. Але хороші двері і хороші замки створять оптимальний захист. Звичайно, потрібно пам’ятати, що за наводкою, можуть залізти через вікно або відкрити двері вашими ж ключами, приставивши до вас пістолет. Але двері захистять вас від 95% злодіїв і випадкових проблем.

У магазині “ЛоксМайстер на Подолі” ви можете придбати надійні двері виробників “РВ-DOORS” (Ізраїль) та “СТАЛЬ-М” (Україна) з не менш надійними замками світових провідних виробників. Вони дадуть вам змогу відчувати спокій за тимчасово залишену домівку чи то офіс і надійно будуть боронити від злочинців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *