НАДІЙНІ ВИСЯЧІ ЗАМКИ

Зовсім скоро прийде справжня тепла погода. А тому більшість громадян країни все частіше будуть виїздити до заміських домівок або селищ, хто відпочити у лоні природи, а хто попрацювати у саду чи городі. З чим ми і вітаємо всіх дачників !

Звичайно ж, якщо ви маєте дачу або проживаєте в селі і у вас є багато приміщень, тому є потреба їх зачиняти. Саме просте рішення, яке повсюди застосовують господарі маєтків –  це висячі замки. Але не всі замки однакові, як думають більшість людей. Не використовуйте  дешеві замки, аби було, а використовуйте надійні замки, які захистять як від зламу відмичками, так і від силового вандального зламу.

В широкому асортименті магазину «ЛоксМайстер на Подолі» ви знайдете надійні висячі замки, які можуть бути застосовані в будь-яких умовах, на будь-яких будівлях. Вони будуть чудово працювати в будь-яку погоду, не боячись атмосферних впливів.

Для вашої зручності замки можуть бути зібрані під одну кодову комбінацію, що надає можливість відкривати їх всі одним ключем, тобто позбавляємося від великої зв’язки ключів.

Також слід знати що маючи надійний замок, слабким місцем можуть бути навіси на які замки вішаються. Фахівці магазину порадять і допоможуть придбати ще й надійні навіси та протектора на навіси, що зроблять захист приміщень, ще більш серйозним.

Всіх бажаючих захистити свою власність від злодіїв, запрошуємо на нашого магазину та мати можливість придбати замкову продукцію від провідних світових виробників – Abloy (Фінляндія), Mul-T-Lock (Ізраїль), Tokoz (Чехія) та Viro (Італія).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *