Надійний електромеханічний замок для Ваших воріт

Нещодавно до нас звернувся клієнт з проханням підібрати замок для зовнішніх воріт, а саме для хвіртки. Після ознайомлення з асортиментом продукції вибір клієнта було зроблено на користь електромеханічного замка VIRO V9083.

Нижче ми представимо деякі з переваг даного замка.

Електромеханічний накладний замок гаражного типу VIRO V9083 (серія 0794P) з посиленою конструкцією рухомого косого ригеля з легованої нержавіючої сталі, низькою напругою живлення змінного струму, з внутрішньою кнопкою виходу, подвійним режимом роботи призначений для промислових зовнішніх суцільних металевих гаражних дверей, розпашних механічних та автоматичних гаражних воріт, вуличних хвірток зі стандартною або широкою рамою.

Даний замок може працювати в двох режимах регулювання роботи замка: “СЕРВІС” та “БЕЗПЕКА”. Стандартний режим комплектації постачання замка “СЕРВІС”, переведення в режим “БЕЗПЕКА” здійснюється за допомогою видалення внутрішнього стопорного фіксатора вибору режиму роботи із замка, покроково дії зазначені в інструкції користувача.  Режим роботи  “СЕРВІС”: замок відмикакється при подачі електричного імпульсу керування та залишається відімкненим до тих пір, поки двері, ворота чи хвіртка не будуть зачиненими, в даному режимі замок сумісний для хвірток із дверними дотягувачами, дверною автоматикою чи автоматикою для воріт. В режимі роботи “БЕЗПЕКА”: замок відмикається при подачі електричного імпульсу керування та одночасного фізичного натискання на хвіртку, в даному режимі замок забороняється використовувати для дверей/воріт/хвірток разом із дверними дотягувачами, дверною автоматикою чи автоматикою для воріт.

Поворот ключа з внутрішньої сторони замка: блокує або розблуковує спрацювання кнопки виходу, обмежує дію функції “ДЕННИЙ РЕЖИМ”, коли замок постійно може перебувати в відімкненому стані.

Замок нормально замкнений, перехід в відімкнений стан замка керується електричним імпульсом, з обох сторін завжди відмикається ключем, з внутрішньої сторони додатково кнопкою виходу. Посилена конструкція косого ригеля: збільшена товщина ригеля по відношенню до стандартних ригелів з твердої латуні, виготовлений з корозійностійкої та жаростійкої високоякісної легованої нержавіючої сталі марки AISI 304, рухомий, втягується у корпус замка.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *