НАДІЙНИЙ КОНТРОЛЬ ВАШИХ ДВЕРЕЙ !

Магазин «ЛоксМайстер на Подолі» вже протягом довгих років співпрацює з посольствами та консульствами різних країн. Що є ознакою професіоналізму наших співробітників, оскільки довіра іноземних дипломатичних установ дорогого коштує.

Свого часу у помешканнях Посольства Кореї в Україні нашими фахівцями була встановлена мережа системи контролю доступу. Була запропонована та встановлена система, яка має електрозащіпки EFF-EFF для замикання дверей у автоматичному режимі. Керування забезпечують контролери ROSSLARE за допомогою безконтактної картки або набиранням коду, кому як зручно. З помешкань вихід для усіх вільний. Також для візуального контролю за вхідними дверима та переговорами з відвідувачами, адміністратору був встановлений комплект обладнання домофону, який складається з блоку виклику та монітора.

Час від часу обладнання потребує обслуговування, регулювання або навіть заміни, якщо вийшло з ладу. Ось і зараз була потрібна наша допомога. Відвідувачі посольства зламали електрозащіпку через то, що старенький дотягувач, який свого часу замовник не захотів змінити на новий, перестав працювати як належно і дверима почали гупати по защипці.

Фахівці «ЛоксМайстер на Подолі» ретельно вивчили причини, що призвели до несправності та замінили защіпку та дотягувач на нові. Система контролю доступу знову працює справно.А такий поважний клієнт, як і завжди, залишився задоволений нашою працею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *