Надійний навісний замок від «ЛоксМайстер Київ-Центр» дійсно не підведе в екстремальних погодних умовах!

Нинішня зима з тривалими морозами та потужними снігопадами виявилася справжнім випробуванням не лише для людей, а й для продукції безпеки. Особливо, якщо мова йде про навісні замки. Адже, сніг, дощ, постійні перепади температури – мабуть, найбільші після зловмисників, «вороги» замкових механізмів.

Тож для деяких власників дачних будинків перший після зими візит на дачу виявився не зовсім успішним. Бо відкрити заіржавілий замок вдається далеко не всім.

Ось і черговий наш клієнт звернувся в “ЛоксМайстер -Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48 по допомогу щодо придбання надійного навісного замка після першого цьогорічного візитну на дачу. Де виявилося, що старий замок на воротах після морозів та снігу, які супроводжували цьогорічну зиму, заклинив та остаточно вийшов з ладу. Отже, його довелося просто зрізати.

А оскільки якісна та надійна робота замку для клієнта є надзвичайно важливою, було прийнято рішення замінити замок сучасною ефективною моделлю.

Після з консультації з нашими фахівцями було прийняте рішення придбати високонадійний висячий замок підвищеної надійності із захистом від пилу та вологи (IP68) ABLOY® PLM 340, адже в сенсі надійності фінська продукція безпеки ABLOY® вже понад 100 років практично не має аналогів, надзвичайно ефективно працюючи у будь-яких умовах.

ABLOY® PLM 340 – високонадійний всепогодний механічний навісний замок, спеціально розроблений для використання в місцях, де замки повинні протистояти екстремальним погодним умовам або високому рівню забруднення, де традиційні способи замикання швидко виходять з ладу чи створюють проблеми при замиканні і відмиканні замкового пристрою.

ABLOY® PLM 340 – високоефективний замок із загартованої сталі (клас 4) із захистом від попадання пилу та вологи IP68 (Ingress Protection). Ідеально підходить для зберігання будівельного обладнання, замикання окремих складських приміщень, гаражів, контейнерів, трейлерів і вантажівок. Укріплений корпус стійкий до всіх типів фізичного впливу. Може використовуватися при будь-яких кліматичних умовах.

Неприступність і надійність – дві переваги, які найкраще характеризують цей навісний замок Abloy. Корпус із загартованої сталі практично не піддається ножівці, болторізу, молоту, свердлу і фрезі. Розкрити замок вандальним способом практично неможливо. Також цей замок має міцну дужку зі сталі з додаванням бору. Перекусити таку дужку болторізом або розпиляти болгаркою дуже складно. Зламати замок силовим методом можна тільки використовуючи спеціальне обладнання.

ABLOY® PLM 340 має наступні характеристики:

Країна виробник – Фінляндія;

PLM 340 – із захисною кришкою отвору циліндра;

PLI 340 – без захисної кришки отвору циліндра;

Циліндри: Sentry (B) або Protec 2 (T) 11 дисків;

Ключ виймається тільки в закритому стані;

Матеріал: корпус-загартована сталь, дужка-загартована сталь із вмістом бору;

Діаметр дужки – 10 мм;

Висота дужки – 25/50 мм;

Ширина дужки – 28 мм;

Обробка: хром;

Комплектація: 2 ключа і кодова картка.

Отже, запропонований навісний замок дуже сподобався нашому новому клієнту, і він відразу прийняв рішення його придбати, особливо відзначивши надійність та високі характеристики безпеки цього замка.

Отже, якщо ви також шукаєте максимальну надійність, та довговічність ABLOY® PLM 340 – це і Ваш вибір!

Звертайтесь в “ЛоксМайстер -Київ-Центр” на вул. Гоголівська, 48 і ми допоможемо Вам обрати якісний навісний замок, щоб наступна зима минула без неприємних сюрпризів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *