НАДІЙНИЙ ОХОРОНЕЦЬ КЛЮЧІВ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ

Мандруючи світом, відвідуючи цікаві локації та місця, або ж перебуваючи по роботі у іншому місті, ми зазделегідь дбаємо про житло на цей час, оренду того чи іншого приміщення або маєтку. Іноді бувають певні незручності у отриманні ключів від господарів, наприклад якщо ви приїздити у ночі або ж господарі відсутні на місці і не можуть з вами зустрітися…

У нас є рішення цієї проблеми, коли можна передати ключі орендарю, при цьому з ним не обов’язково зустрічатися наочно.

Залишилися у минулому ті часи, коли користувалися ризикованим методом зберігання ключів під килимком дверей, горщиком з квітами або іншим… до речі абсолютно небезпечним способом!

Настінний сейф для ключів із кодовим замком виявиться незамінним у подібних ситуаціях!

Пропонуємо до вашої уваги сейф VIRO 4259 з механічним кодом від Європейського виробника компанії VIRO.

 

Про переваги цього виробу…

Цей сейф забезпечує досить високий рівень захисту та дозволяє зберегти ключі у безпеці.

Сейф для ключів із кодовим замком на стіну відрізняється високоміцною конструкцією, що витримує як механічні, так і теплові деформації, не дозволяючи зламувати його.

Лицьова сторона сейфа оснащена кодовим замком із чотирьох знаків, що означає наявність 10-ти тисяч різних комбінацій, що, ймовірно, зупинить зловмисника від спроб крадіжки.

Для захисту від вологи та пилу кодова частина закривається спеціальною кришкою, яка ховається у дверцятах сейфа під час її відкриття.

Сподобалося? Тоді  чекаємо на ваші звернення – м. Київ, вул. Братська 10, т. 044 494 39 99

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *