НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ДАЧНИХ БУДИНКІВ

Урожай вже зібраний, консервація закатана, припаси до зими заготовлені…

А ще треба поміркувати про збереження свого майна. Адже невдовзі багато хто залишить дачні будиночки та переїдуть зимувати до міста. А тому обов’язково знайдуться охочі до легкодоступного скарбу, залишеного дачниками.

Магазин «ЛоксМайстер на Подолі» пропонує різні варіанти безпеки, обладнання яке буде стійко та надійно боронити ваше майно від злодіїв.

В широкому асортименті магазину ЛоксМайстер на Подолі ви знайдете надійні висячі замки, які можуть бути застосовані в будь-яких умовах, на будь-яких помешканнях. Вони будуть чудово працювати в будь-яку погоду, не боячись атмосферних впливів. Для вашої зручності замки можуть бути зібрані під одну кодову комбінацію, що надає можливість відкривати їх всі одним ключем, тобто позбавляємося від великої зв’язки ключів.

Маючи надійний замок не забувайте, що слабким місцем можуть бути навіси на які замки вішаються. Так от у нас ви зможете придбати ще й надійні навіси та протектора на навіси, що зроблять захист приміщень, ще більш серйозним.

Вся ця продукція представлена у нас провідними світовими виробниками Abloy (Фінляндія), Mul-T-Lock (Ізраїль), Tokoz (Чехія) та Viro (Італія).

Отож, не зволікайте, приходьте до нас. Ми допоможемо вам підібрати необхідні вам висячі замки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *