НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВАШИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ ВІД ВОГНЮ !

У сьогодняшні дуже непрості часи багато людей, які змінили своїм звичкам, відмовилися від послуг банків та обрали рішення зберігати кошти саме дома у сейфі. На це є певні обставини. Щоб мати впевненість у максимальній безпеці та надійності, сейф повинен мати міцну конструкцію та потужні замки, що разом у комплесі будуть чинити гідний опір від спроб грабіжників його відкрити та пограбувати.

Але це ще не все… ще є досить надпотужний ворог, від котрого слід боронитися – це вогонь… досить часте явище, і зупинити його дії набагато складніше, ніж грабіжників. Звичайні сейфи не забезпечать захист від підвищених температур, то що ж тоді робити?

У виробників сейфів є рішення на це питання – це вогнестійкі сейфи.

Слід розуміти наступне – від надто високих температур страждати буде все: починаючи папером або тканиною і закінчуючи міцним металом. Тому у вогнестійких сейфах використовується спеціальна конструкція стінок: багато шарів міцного металу, які розділені спеціальною вогнетривкою сумішшю. Занадто високі температури викликають також розширення цього матеріалу, що не дозволяє проникати диму, вогню і навіть воді, тим самим забезпечуючи неушкодженість всього, що лежить усередині. Середня товщина такого виду судин складає 30-40 мм. Саме вогнетривкий сейф має унікальну якість: він запобігає обвуглюванню або займанню паперу, при зовнішній температурі від 100 до 200 градусів і навіть більше! Тож такого виду товару визначають клас вогнестійкості. Саме на цей показник варто звертати особливу увагу при покупці.

Вогонь може знищити майже все, що стоятиме на його шляху. Тому для зберігання всіх важливих паперів та цінних речей, у кожному офісі, адміністративній будівлі та навіть будівлі найкраще використовувати саме вогнестійкий сейф.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», де ви можете оглянути сейфи різних форматів провідного вітчизняного виробника “Паритет-К”, а фахівці допоможуть підібрати необхідну модель сейфу виходячи з ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *