НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВАШИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ !

З поміж широкого асортименту сейфів є низка моделей сейфів для вбудування в стіну. Хочемо привернути вашу увагу до них, та визначити їх особливості.

Адже такі сейфи володіють високими параметрами зламостійкості і одночасно дозволяють при нагоді добре замаскувати свою конструкцію, приховавши її від небажаного перегляду, та при цьому все ж залишивши можливість швидкого безперешкодного доступу до неї.

Висока зламостійкімть досягається завдяки застосуванню товщини захисного шару металу до 10 мм, ключових, електронних або механічних кодових замків високої секретності, спеціальних елементів кріплення при монтажі в стіну.

Також хочемо зазначити, що на відміну від інших моделей вбудований в стіну сейф взагалі не забере у вас простору.

До речі, зручніше всього цей сейф буде приладнати у вашій оселі під час ремонту. Адже сейф вбудовується в спеціальну нішу в стіні, яку потрібно зробити. А цей процес дуже запорошений, бруду буде ну дуже багато. До того ж на при розробці дизайну вашої оселі можна запланувати найбільш вдале розташування сейфу.

Придбати вбудований в стіну сейф Ви можете в магазині “ЛоксМайстер на Подолі”. Тут вам запропонують широкий модельний ряд та допоможуть вибрати сейф найбільш відповідний до ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *