НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВИСЯЧИХ ЗАМКІВ

Свого часу, та й зараз, широким попитом користуються висячі замки. Адже дуже великий спектор  їх застосування: складські приміщення, гаражі, приватні будинки, ворота та хвіртки огорожі навколо всього цього… І все тому що їх встановлення не потребує певних складнощів, і такі замки при нагоді можна причепити практично куди завгодно.

Але попри свої переваги, на жаль вони мають і слабкі місця. А все тому що ця модель замка повинна застосовуватися перед площиною дверей та зовсім не має захисту від фізичних спроб його зруйнувати. Навіть високосекретний та надійний механізм, який грабіжники не зможуть відкрити відмичками, злодії спробують його просто відірвати.

Тому якщо ми хочемо щоб замок надійно захищав та боронив ваше майно від зловмисників, треба подбати про його захист.

У нашому асортименті є комбіновані варіанти  – висячий замок разом з захисним протектором до нього. В магазині “ЛоксМайстер на Подолі” Ви можете придбати висячі замки з захисними протекторами виробників:

Abloy (Фінляндія),

    

Mul-T-Lock (Ізраіль),

Tokoz (Чехія).

При інсталяції захисний протектор приварюється або прикручується до полотна, а сам замок знаходиться у середині протектора, при цьому навіси не використовуються, бо їхню функцію виконує протектор. В результаті ми маємо майже абсолютний захист від вандального зламу.

Фахівці з магазину “ЛоксМайстер на Подолі” допоможуть Вам не тільки підібрати необхідний Вам замок, а й надійно його встановити !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *