НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ЗАМКІВ ВІД DISEC

До нашого магазину не один раз зверталися клієнти з побажаннями щоб замок чи замки не мали отвору зовні. Адже ця обставина в деяких випадках є дуже корисною. По перше у шкідників не буде можливості насолити господарям, заливши отвір для ключа клеєм чи іншою брудотою або запхати туди сірника. По друге – грабіжники не зможуть відчинити такий замок навіть маючи навички володіння відмичками.

Але у більшості виробників замків на разі це не дуже популярний напрямок. Адже бувають випадки коли такий замок не можливо відчинити у стандартний спосіб (замок згодом може зіпсуватися або навіть зламатися) і тому є потреба відчинити двері аварійно ззовні. А без отвору до замка це зробити вкрай важко, а інколи і навіть неможливо. Тому подібних зразків на жаль обмаль, адже виробники дбають не тільки про безпеку, а й можливість при потребі відчинити ззовні.

Але виробник захисної фурнітури DISEC (Італія), створив виріб захисту який вирішує це питання і буде до вподоби нашим клієнтам. Броненакладка  DISEС MAG 3G, маючи вдосталь потужних властивостей захисту від зламу, ще й гарантує надійно закрити отвір до замку.

Цей захисний протектор з магнітним ключем призначений для захисту циліндрового механізму від зламу. Захисна шторка протектора додатково захищає ключовий отвір від потрапляння сторонніх предметів, вандалізму, підбору відмичок. Для того, щоб відкрити протектор необхідно використати кодований магнітний ключ. До кожного протектора підходять тільки свої магнітні ключі..

Броненакладка виготовлена з нержавіючої сталі та кріпиться на корпус замка або на металеву частину дверей, в залежності від конструкції дверного полотна. Для клієнтів є можливість підібрати протектор у потрібному кольорі. При нагоді є можливість замовити додаткові ключі або навіть об’єднати декілька протекторів під один ключ.

В магазині «ЛоксМайстер на Подолі» завжди можна ознайомитись та придбати продукцію італійського виробника DISEC! Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *