Надійні серцевини Mul-T-Lock Interactive+

 Всім відомі надійна та високоякісна продукція від світового виробника систем безпеки ізраїльської компанії MUL-T- LOCK. Особливе місце серед найменувань даної компанії займають серцевини Interactive+ , механізми якої виконані з високоякісних матеріалів, що гарантує довгу та надійну роботу  в будь-яких умовах. 
Дані циліндри відносяться до найвищого класу безпеки (класу High Security). Основною відмінністю даної серцевини є наявність запатентованого рухомого елементу у ключі та ребристий плуг. титанові стержні та загартований пін забезпечують захист від висвердлювання. MUL-T- LOCK Interactive+ абсолютно захищений від зламу методом бампінгу та відмикання відмичками. Дублікат ключа можна виготовити лише при наявності персональної кодової карточки, яка отримується при купівлі. Знизу корпус циліндра підсилений захисними пластинами. Всі серцевини комплектуються 3 ключами та можуть бути виконані у сатиновій та латунній обробці.

 Абсолютно будь-який продукт MUL-T-LOCK може бути об’єднаний в систему «Один ключ». Дана система дозволяє використовувати один ключ для відкривання різних типів замків, наприклад:
– врізні
– накладні
– висячі
– замки для меблів та обладнання

Висока надійність і перевірені на практиці рішення від Mul-T-Lock High Security захистять людей, приміщення та власність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *