Надійний захист осель з допомогою розсувних грат

Грати на вікнах квартир і будинків – це явище не нове. Реальність нашого життя така, що без металевих грат неможливо відчувати себе в безпеці і не турбуватися за збереження свого майна. Нерідко такі грати (решітки) змінюють зовнішній вигляд будинку або квартири, особливо, якщо це решітка старого зразка без належного естетичного вигляду. Якщо ж дизайн Вашого вікна важливий для Вас, але потрібно додати безпеку з боку вікон, рекомендуємо Вам звернути увагу на сталеві захисні розсувні решітки ShikMETAL® (Шикметал).Розсувні решітки ( грати ) ShikMETAL® ( Шикметал ) від магазина «ЛоксМайстер»
 
Решітки монтуються всередині приміщення – це надійний бар’єр від проникнення зловмисників. Коли необхідно, захисні решітки легко відкриваються і закриваються господарями, складаються в складеному стані уздовж відкосів, мають класичний зовнішній вигляд.
 
Головний плюс таких розсувних систем (решіток) полягає в тому, що будучи захистом від проникнення ззовні, вони одночасно відповідають вимогам пожежної безпеки. При виникненні небезпеки загоряння, вони оперативно відкриваються зсередини і не перешкоджають евакуації. Адже при установці «глухих» решіток перекриваються шляхи евакуації.
 
Сімейна пара з містечка Марганець вирішили убезпечити свій приватний будинок, і замовили на вікна та двері свого будинку решітки розсувного типу виробництва України. Замовлення оформили в магазині «ЛоксМайстер Дніпро». Всього було встановлено 7 решіток на вікна та 1 на вхідні двері. На вікнах була розроблена система Майстер-ключ на ключовий платформі MUL-T-LOCK® 7х7 (Мультилок). На вхідні двері, а точніше – на решітку для вхідних дверей, був встановлений циліндр MUL-T-LOCK® Interactive (Мультилок інтерактив).
 
Варто зауважити, що решітки ShikMETAL® (Шикметал) монтуються на вже готовий проріз з чистими укосами без шкоди для інтер’єру. Співробітники «ЛоксМайстер Дніпро» (Дніпро ЛМ) здійснили свій перший самостійний монтаж сталевих захисних розсувних грат ShikMETAL® (Шикметал). Цьому монтажу передувало навчання на об’єктах Дніпропетровська, проведене співробітниками заводу-виробника ShikMETAL® (Шикметал).
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *