Надійний захист від ЛоксМайстер


     «Мій дім – моя фортеця» – так сказав нашим колегам із «Південний ЛоксМайстер» клієнт із Одеси, після того як йому встановили двері RB-Doors  раніш ці двері випускались під брендом  (Mul-T-Lock). Тепер замовника, який мешкає у новобудові по вулиці Довженка, захищають високонадійні протиударні двері від відомого ізраїльського виробника.
      Під час здійснення монтажу клієнт розповів нашим майстрам одну доволі цікаву історію. Виявляється, у цьому будинку зовсім нещодавно було здійснено квартирну крадіжку. У невеличкому закутку, поруч одна до одної, знаходилося 2 двері до квартир. Тож зловмисникам спало на думку обікрасти одразу обидві. Проте, коли ця резонансна історія стала відома власникам, то виявилося, що вдертися вдалося злодіям лише до одної із них. На другій же було виразно видно подряпини та вм’ятини. Тоді наш замовник і замислився про те, що все ж таки необхідно і йому зробити охорону свого житла більш надійною. Тож він розпитав у сусідів про обставини пригоди і виявилося, що у власника, який не зазнав проникнення до житла, були встановлені саме двері RB-Doors, а монтаж здійснювали хлопці із «Південний ЛоксМайстер».
       Житло цього щасливчика тепер надійно захищає доволі товсте полотно із листової гальванізованої оцинкованої сталі, всередині якого знаходиться мінеральна вата. Полотно надійно закріплене на металічних ребрах жорсткості, яких може бути п’ять або шість. Петлі у таких дверей не тільки можуть регулюватися, а ще й захищені від знімання. Протиударна стійкість гарантується завдяки бетонуванню стальної рами при здійсненні монтажу.
      Також на дані двері було встановлено МДФ накладки, високо секретний циліндр Mul-T-Lock, ABLOY, бронезахистну фурнітуру та з додатковим замком якісну броне накладку компанії ROSTEX (Чехія).

     Особисто для мережі ЛоксМайстер такі розповіді клієнтів є особливою відзнакою нашого успіху. Ми щасливі від того, що наші послуги та товари виправдовують свою мету та призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *