Надійність висячих замків ABLOY® – доведена практикою!

Останнім часом до мережі магазинів «ЛоксМайстер» все частіше звертаються приватні клієнти, які прагнуть підвищити рівень захисту свого житла й майна та проконсультуватися з новітніх пристроїв замикання. Так нещодавно до магазина «Південний ЛоксМайстер» звернувся клієнт з Одеси, який вирішив придбати навісний (висячий) замок підвищеної безпеки ABLOY® (Аблой) PL362 для дверей гаража.
Дужки цих навісних замків виготовляються із загартованої сталі, а корпус виконується зі сталі та латуні з антикорозійним порошковим покриттям. Внутрішній механізм ABLOY® (Аблой) PL362 – циліндровий та може бути, як на ключовій платформі Sentry, так і Protec, що відрізняються між собою кількістю кодових комбінацій. Замки ABLOY® PL362 успішно пройшли тестування та сертифікацію, витримали складні випробування екстремальними умовами експлуатації в мороз і спеку, під дощем, витримали руйнівні удари та різні форми фізичного впливу.
 
За неприємним збігом обставин, через кілька днів після придбання висячого замка ABLOY® PL362 одеським клієнтом, замок спробували зламати зловмисники. Після цієї неприємної події, клієнт звернувся в «ЛоксМайстер» з проханням демонтажу. Наші фахівці виїхали на об’єкт і оглянули місце події. Примітно, що зловмисникам так і не вдалося прокусити дужку замка ABLOY® PL362 , так як вона виготовлена з загартованої сталі з вмістом бору, що практично непідвладне руйнуванню та розпилу.
ABLOY PL362
Свою роль у захисті майна клієнта виконали й спеціальні «плечі» висячого замка ABLOY® (Аблой) PL362. «Плечі» захистили дужки від розлому та подальшого проникнення всередину конструкції. Цей приклад з невдалою крадіжкою зайвий раз підкреслює неймовірну міцність висячих замків від фінського виробника ABLOY®. Надійність використання даної моделі – доведена практикою. Можна сміливо вішати замок ABLOY® (Аблой) PL362 не тільки на гараж, контейнер, вагон, але й використовувати у випадках, коли існує потреба у підвищеному захисті майна. Випадок з клієнтом з Одеси – це реальний доказ, що навісні (висячі) замки компанії ABLOY® – це запорука спокою та надійності.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *