НАДВИСОКА НАДІЙНІСТЬ ЗАМКІВ З МЕХАНІЗМОМ OMEGA

   Доброго дня, шановні читачі нашого блогу!

   Сьогодні хочемо Вам розповісти про замки з унікальним патентованим механізмом Omega із розміщенням пінів у трьох площинах.

   Механізм Omega поєднує в собі високу секретність найкращих циліндрових замків та високий ступінь захисту від силового вандального зламу.

 

1.    Основний замок 3-направленого замикання Omega OFMPA1|OFMPB1

 

 

 

  Це силовий замок з міжцентровою відстанью 85 мм. та бексетом 65 мм. має  чотири сталеві ригелі діаметром 18 мм та реверсивну заскочку з нержавіючої сталі.

  Стандартна комплектація ключами в системі «Світлофор» (3 ключі зеленого кольору, 1 жовтого та 1 червоного). Тобто можливість самостійно перейти, в разі необхідності, на інші ключі, спочатку жовті, а потім червоні.

  Серія Omega OFMPB1 комплектація ключами в системі «VIP» + «Світлофор» (1 монтажний ключ, 3 ключі зеленого кольору, 1 жовтого та 1 червоного).

 

2.    Основний двоключовий замок 3-направленого замикання Omega OFMPA3|OFMPB3.

 

 

  Це силовий замок з міжцентровою відстанью 85 мм. та бексетом 65 мм. має  чотирі сталеві ригелі діаметром 18 мм, додатковий сталевий ригель та реверсивну заскочку з нержавіючої сталі. Циліндровий механізм стандарту EvroDin керує додатковим ригелем та блокує основний замок.

  Стандартна комплектація ключами в системі «Світлофор» (3 ключі зеленого кольору, 1 жовтого та 1 червоного). Тобто можливість самостійно перейти, в разі необхідності, на інші ключі, спочатку жовті, а потім червоні.

  Серія Omega OFMPB3 комплектація ключами в системі «VIP» + «Світлофор» (1 монтажний ключ, 3 ключі зеленого кольору, 1 жовтого та 1 червоного).

 

3.    Додатковий замок Omega Exagon.

 

 Цей додатковий замок з бексетом 55 мм. має чотири шестигранні ригелі із загартованої сталі. Він підійде як для металевих так і для дерев’яних дверей.

 Циліндрова частина захищена броненакладкою і виконана в комплектації "Світлофор" » (3 ключі зеленого кольору, 1 жовтого та 1 червоного). Тобто можливість самостійно перейти, в разі необхідності, на інші ключі, спочатку жовті, а потім червоні.

 

  З процесом перекодування Ви зможете ознайомитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=gyhqIbADX0Q

 

    Отож, запрошуємо в магазин ЛоксМайстер на Подолі, що за адресою вул. Братська/Борисоглібська, 10/10. У нас Ви зможете ближче ознайомитися з описаними замками та придбати їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *