НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ !

Дуже часто клієнти, які відвідують магазин «ЛоксМайстер на Подолі» запитують у фахівців магазину – чи створено такі замки, які б взагалі не можна було відчинити зловмисникам, навіть якщо ті будуть профі у своїй справі!

Тому відповідаємо та рекомендуємо для всіх – електромеханічний циліндр з ультимативним рівнем безпеки Mul-T-Lock CLIQ створений на платформі МТ5+ або INTERACTIV+, не дасть грабіжникам жодного шансу (при умові його захисту якісним протектором або фурнітурою)!

Слід визначити, що технологія CLIQ поєднує в собі високий рівень безпеки механічної платформи, тепер вже класу Extra Security, завдяки платформі МТ5+ або INTERACTIV+ та на сам перед унікальну електрону систему CLIQ, одна з частин якої знаходиться в циліндрі, а інша в ключі. В поєднанні ми маємо ультимативне рішення безпеки з гарантованим захистом від механічних маніпулювань (від відмичок).

Крім того, завдяки електронній складовій, циліндри CLIQ мають ряд суттєвих переваг, зокрема:

  1. Авторизація ключам може бути надана за часовим розкладом;
  2. Можливість аудиту подій як з циліндра так і з ключа;
  3. При втраті ключа немає необхідності в механічному перекодуванні циліндра, достатньо просто видалити втрачений ключ з пам’яті циліндру.

Усе це можна зробити, завітавши до сервісного центру магазину «ЛоксМайстер на Подолі».

Ще хочемо повідомити, що продукція з технологією CLIQ застосована не тільки у циліндрах, а й у висячіх замках та у замках для обладнання.

Технологією CLIQ досить зручна, не потребує прокладання ні яких електричних дротів. Змінна літієва батарейка , яка знаходиться в ключі, служить в якості єдиного джерела енергії для ключа та циліндра, строк використання біля трьох років інтенсивної дії. При потребі, елементи живлення можна замінити у нашому сервісному центрі.

Отож пропонуємо якісні продукти з технологією CLIQ придбати в магазині «ЛоксМайстер на Подолі», що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Братська, 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *