Накладний електромеханічний замок VIRO® гарантує ефективний захист воріт та хвірток!

Перефразуючи відоме прислів’я, якщо театр починається з вішалки, то ефективний захист об’єкту розпочинається з безпеки елементів доступу до зовнішнього периметру, а саме воріт та хвірток як корпоративних, так і приватних об’єктів. Надійно захищені, вони унеможливлюють проникнення непроханих гостей на територію, а отже знижують ризик неприємних ситуацій до мінімуму.

Тому коли до нас в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 звернувся клієнт із проханням підібрати надійний замок на хвіртку у заміському будинку, наші фахівці після ознайомлення з особливостями об’єкта та з урахуванням необхідності організації контрольованого доступу запропонували найкраще рішення – накладний електромеханічний замок моделі V06 провідного італійського виробника, компанії VIRO, яка спеціалізується на розробці та виробництві продукції безпеки як для приватних, так і для корпоративних об’єктів.

VIRO V06 – компактний замок з відкидним ригелем з нержавіючої сталі для механічних або автоматичних дверей, воріт та хвірток, які відчиняються всередину VIRO V06 є оптимальним рішенням у випадку обмеженого місця для встановлення, що саме спостерігалося у клієнта.

Замок VIRO має наступні переваги:
– В замку VIRO використається подвійна електромагнітна котушка соленоїда що забезпечує високу надійність та довговічність роботи замка;
– Всі компоненти замків VIRO вироблені з оцинкованої сталі
– Замок VIRO має підвищену стійкість до впливу зовнішнього середовища.

Отже, замок після узгодження з клієнтом було успішно встановлено, а він, в свою чергу, відзначив високу якість виконання самого замка та оперативність встановлення. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» зазначають, що саме накладні електромеханічні соленоїдні замки VIRO є. оптимальним варіантом захисту для воріт та хвірток та у разі потреби вони завжди готові підібрати потрібний замок та іншу продукцію безпеки, здійснити його монтаж та сервісне обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *