Навісні замки ABLOY® PROTEC2 SWP: відмінний захист у будь-яку погоду!

Зимою надійна робота замків надзвичайно важлива. Важкі кліматичні умови є своєрідним мірилом якості та технологічності замкової продукції і в цьому сенсі фінські замки та циліндри ABLOY®, широко представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер», практично не мають аналогів, адже вже понад 100 років ABLOY® – це синонім високої надійності та найкращих експлуатаційних характеристик у будь-яких умовах. 

Якщо Ви шукаєте надійний всепогодний навісний замок найвищої якості, фахівці мережі «ЛоксМайстер» пропонують звернути увагу на механічний навісний замок ABLOY® PROTEC2 SWP. Цей замок був спеціально розроблений для використання в місцях, де замки повинні протистояти екстремальним погодним умовам або високому рівню забруднення, де традиційні способи замикання швидко виходять з ладу чи створюють проблеми при замиканні і відмиканні замкового пристрою.
 
     
Чому ми рекомендуємо продукцію ABLOY®:
► Безвідмовна робота у критичних умовах;
► Унікальний дизайн; 
► Більш, ніж сторічна бездоганна репутація компанії; 
► Членство в ASSA ABLOY Group (аса аблой груп) – запорука відповідності найвищим світовим вимогам до продукції безпеки.   
  
Головними механічними перевагами ABLOY® PROTEC2 SWP є інноваційні технології і функції, захищені патентом до 2031 року. Унікальний дисковий механізм, обладнаний системами проти зношування та блокування дисків, наявність  функції диск-контролеру з інтерактивним елементом у ключі, відсутність пінів та пружин, що зношуються, забезпечують виняткову стійкість до бруду та заморожування. За рівнем захисту існує три модифікації цих замків, причому менш захищений замок, за необхідності, може бути модернізований в більш захищений.
 
За необхідності базовий рівень ABLOY® PROTEC2 SWP (ущільнюючі кільця отворів дужки замка) доповнюється всепогодним герметичним захистом циліндру і отвору під ключ – ABLOY® PROTEC2 SWP With Cap, а також може перетворитися в електромеханічний циліндр завдяки технології CLIQ®ABLOY® PROTEC2 SWP CLIQ®, яка дозволяє користувачам створити Майстер-Систему, контролювати права доступу через Інтернет та деактивувати загублені ключі без перебирання циліндрів. При цьому, і циліндри, і ключі здійснюють запис журналу подій.
 
 
Всі замки ABLOY® PROTEC2 SWP пройшли всебічні тестові випробовування оцтовою кислотою та соляним розчином, що найбільш точно імітують вплив жорстких умов оточуючого середовища на вироби в незахищених об’єктах замикання. В залежності від комплектації, замки можуть мати ступінь захисту до IP68, що говорить про їх герметичність.
 
Цільовою аудиторією лінійки всепогодних навісних замків ABLOY® PROTEC2 SWP є як професійні корпоративні користувачі та великі підприємства, в діяльності яких потенціал та захисні функції цих замків можуть бути розкриті і використані максимально широко, так і приватні клієнти для захисту своїх об’єктів. Останнім це надає можливість отримати аудит подій та повний контроль доступу до тих приміщень, які потребують особливої уваги в плані безпеки.
 

 

Отже, ABLOY® PROTEC2 SWP забезпечує не лише максимальну надійність, та довговічність, а і найкращий захист, необхідний рівень якого обираєте Ви!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *