Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» радять як обрати висячий замок для хвіртки або господарського приміщення на дачі.

Якщо у вас є приміщення, яке ви не можете перевіряти кожен день – воно стає вразливим і привабливим для грабіжників. Тому для дачі, підсобного приміщення або хвіртки заміського будинку важливо обрати надійну систему замикання. З таким завданням відмінно впорається висячий замок. Сучасні висячі замки можна встановити практично на будь-які двері з мінімальними витратами.
Давайте разом розберемося, як обрати правильний висячий замок, який не лише ефективно захищатиме від зловмисників, а й прослужить довго та без проблем. Насамперед, фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» радять звернути увагу на тип замка. Навісна конструкція складається з корпусу, в якому розміщено запірний механізм, дужки і отвору для ключа. Рівень захисту замка залежить не тільки від внутрішньої «начинки», але і від розташування дужки. Чим краще вона захищена, тим нижче ризик, що зловмисники її розпиляють, зріжуть або виб’ють.
Висячий замок для хвіртки може бути:
– Відкритим – дужка розташовується вгорі корпусу і має форму півкола.
– Закритим – дужка ховається в корпусі, тому зламати або розпиляти її неможливо.
– Грибоподібним – дужка нагадує стрижень з приливним капелюшком. Вкрай важливо правильно підібрали розмір пристрою. Якщо зазори мінімальні – ризик спилювання зменшується. тому що провушини повністю закриють дужку.
– Напівзакритим – з циліндричною дужкою, фіксуюча частина якої занурюється в корпус. Замикаюча область захищена за допомогою провушин.
Важливо також врахувати вплив кліматичних умов. Якщо замок буде постійно знаходитися на відкритому повітрі, варто обирати моделі, які добре захищені від вологи, морозу, спеки, туману тощо. Фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» також радять в обов’язковому порядку звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений замок. Адже від цього безпосередньо залежить, як довго прослужить замок, чи буде він піддаватися руйнівному впливу зовнішніх факторів і чи достатньо він буде стійким до спроб вандальних атак.
Матеріали, з яких виготовлено замок, можуть бути наступні:
– Чавун: використовується для виготовлення недорогих навісних замків. Як правило, їх важко зламати, вони не деформуються і не бояться корозії, проте чавун є певною мірою крихким матеріалом.
– Сталь загартована з покриттям і нержавіюча сталь – це надміцні замки, що мають тривалий термін експлуатації та відмінно протистоять зламу та стійкі до корозії.
– Латунь – міцний матеріал, стійкий до корозії. Корпус латунного замку важко розколоти.
– Легкі сплави на основі алюмінія – використовуються для простих замків з низьким рівнем захисту, оскільки ці замки легко збити і пошкодити. Також вони піддаються впливу вологи і перепадів температур.
І, нарешті, навісний замок для хвіртки варто обирати, враховуючи тип секретності циліндра (лічинки).
Фахівці наших магазинів нагадують, що циліндрові механізми замків містять спеціальні кодуючі штифти піни), переважно їх велика кількість. Тому такі конструкції більш надійні, до них важко підібрати ключ.
В дискових моделях, замість пінів, роль кодуючих елементів виконують спеціальні диски з прорізами.
Насамкінець, найменш секретні – сувальдні замки. Для захисту від корозії, їх механізми часто захищають спеціальними шторками, які прикривають ключовий отвір. Принцип дії їх полягає в блокуванні замикаючого механізму за допомогою спеціальних сувальдних пластин.
Надійний захисту доцільно використовувати кодові замки. У них впроваджені диски, і для відкриття потрібно вводити секретний код. У такій конструкції головна перевага – важко підібрати правильну комбінацію. Крім того, замок не піддається розкриттю відмичкою. Якщо потрібно, його можна перекодувати. Головне, вибирати не дешеві замки, а замки від відомих виробників. В них секретний механізм, дійсно, захищений від спроб відкриття підбором комбінації, а сам кодовий механізм прослужить тривалий термін.
Також при підборі відповідного навісного замка варто довіряти виробнику, який сертифікує товар і надає відповідні гарантії.
Насамкінець хочеться додати, що висячі замки відомих виробників мають серцевини, які підтримують всі сервісні операції, такі як перекодування (в разі втрати ключа), збирання низки замків Під один ключ, а також об’єднання в систему Майстер-Ключ практично необмеженої кількості висячих замків, а також їх об’єднання з системами Майстер-Ключ на базі циліндрів від дверних замків, та/або автомобільних протиугінних замків.
Висячі замки виробництва компаній MUL-T-LOCK® та ABLOY® також можуть керуватись ключем CLIQ, надаючи господарю повний аудит подій і можливість гнучкого керування доступом до власності.
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» доступний широкий асортимент навісних замків провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, TOKOZ®, здатних ефективно захистити хвіртку, підсобне чи господарське приміщення дачі та вирішити будь-які інші важливі для Вас задачі. Звертайтесь, і ми допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *