Навісний замок ABLOY® PROTEC2 SWP – надійний захист в мороз і спеку!

 Цей замок був спеціально розроблений для використання в місцях, де замки повинні протистояти екстремальним погодним умовам або високому рівню забруднення, де традиційні способи замикання швидко виходять з ладу чи створюють проблеми при замиканні і відмиканні замкового пристрою.

Зимою надійна робота замків надзвичайно важлива, оскільки важкі кліматичні умови є своєрідним мірилом якості та технологічності замкової продукції. В цьому сенсі фінська продукція безпеки ABLOY® практично не має аналогів, адже вже понад 100 років – це синонім високої надійності та найкращих експлуатаційних характеристик у будь-яких умовах.
Головними механічними перевагами ABLOY® PROTEC2 SWP є інноваційні технології і функції, захищені патентом до 2031 року. Унікальний дисковий механізм, обладнаний системами проти зношування та блокування дисків, наявність функції диск-контролеру з інтерактивним елементом у ключі, відсутність пінів та пружин, що зношуються, забезпечують виняткову стійкість до бруду та заморожування. За рівнем захисту існує три модифікації цих замків, причому менш захищений замок, за необхідності, може бути модернізований в більш захищений.
За необхідності базовий рівень ABLOY® PROTEC2 SWP (ущільнюючі кільця отворів дужки замка) доповнюється всепогодним герметичним захистом циліндру і отвору під ключ, а також перетворюється в електромеханічний циліндр завдяки технології CLIQ®, яка дозволяє користувачам створити Майстер-Систему, контролювати права доступу через Інтернет та деактивувати загублені ключі без перебирання циліндрів. При цьому, і циліндри, і ключі здійснюють запис журналу подій.

             Якщо Ви шукаєте надійний всепогодний навісний замок найвищої якості,магазин ЛоксМайстер Буковини пропонує звернути увагу на механічний навісний замок 
ABLOY®PROTEC2 SWP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *