Навісний замок МUL-T-LOCK® з проектором забезпечує неперевершений захист гаражних воріт!

Кожен автовласник, мабуть, не один раз замислювався над необхідністю захисту свого «залізного коня» від викрадення. Проте наявність такого, здавалося б, надійного засобу захисту авто від крадіжки, як гараж, не завжди рятує, бо зловмисники стають дедалі все більш винахідливими, уганяючи машини навіть з гаражів. 

Тому якщо Вас дійсно турбує доля власного автомобіля, гараж треба захистити якісним високосекретним замком. 
 
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент замків та продукції безпеки понад 20 провідних виробників, а  високосекретні навісні замки виробництва світових лідерів ринку безпеки: MUL-T-LOCK®, ABLOY® забезпечують неперевершений захист, тому Ваше авто завжди буде надійно захищене.
 
 
І саме тому на питання одного з клієнтів магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» (м. Київ),  що ми можемо запропонувати для надійного замикання гаражу , щоб не можна було ані збити замок, ані перепиляти дужку замка, забезпечуючи при цьому належну стійкість до відмичок, фахівці відразу запропонували дуже надійне рішення: замок ізраїльського виробництва MUL-T-LOCK® М10 з захисним протектором Н10
MUL-T-LOCK® М10 застосовується для забезпечення максимальної безпеки замикання контейнерів, гаражів, вагонів товарних потягів, складів і т.д.. Виготовлений з загартованої сталі, він комплектується високосекретними циліндрами Мul-T-Lock: Сlassic, Interactive+, MT5+, завдяки чому забезпечується високий рівень захисту від зламу. 
 
А захист самого замка від зловмисників забезпечує протектор Н10. Завдяки ньому при замиканні замок повністю ховається у навісах, і таким чином максимально  захищений від пошкодження та спроб злому. А враховуючи те, що монтаж протектора можна здійснити електрозварюванням, очевидно, що це гарантує неперевершений захист усієї замкової конструкції.
 
Отже, якісний замок з протектором від MUL-T-LOCK® забезпечить неперевершений захист Вашого гаража. І все буде під контролем!
 
А у разі непередбачуваних ситуацій кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові прийти на допомогу, пропонуючи надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *