Навісний замок для дачі всі вирішує задачі!

Навісні замки є найбільш популярним засобом захисту для більшості українських дачників. Особливо попит на них зростає восени. Адже в жовтні – листопаді, із завершенням активного дачного сезону, постає питання ефективного захисту дачних помешкань до весни. В цьому сенсі навісні замки завдяки величезній різноманітності форм і розмірів практично не мають конкурентів для захисту підсобних і робочих приміщень, комор, сараїв, будівельних вагончиків, гаражів, майстерень та інших господарських будівель.

Ось і черговий наш клієнт звернувся до фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 по навісний замок для захисту комори на дачі, оскільки через неточну геометрію дверей встановити врізний замок не виявлялося можливим.

І таке рішення є цілком правильним, бо асортимент навісних замків, представлений в магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр», здатен задовольнити найвибагливіших покупців. У нас доступний широкий асортимент висячих замків провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, TOKOZ®, які ефективно захищають будь-яке приміщення!

Тож після детального ознайомлення з проблемою клієнта та надання усіх необхідних консультацій ми відразу ж запропонували дієве рішення – високоякісний та високо безпечний навісний замок Mul-T-Lock® M10 (Ізраїль). Матеріал корпусу та скоба цього навісного замка гарантують захист від корозії та практично унеможливлюють його злам.

Навісний замок підвищеної безпеки MUL-T-LOCK® М10 застосовується для вирішення широкого кола завдань із захисту. Окрім захисту дачних приміщень, він також забезпечує максимальну безпеку замикання контейнерів, гаражів, вагонів товарних потягів, складів і т.д.

Виготовлений з загартованої сталі (дужка-загартована сталь із вмістом бору), він може бути оснащений циліндрами з різним рівнем секретності: від Сlassic до MT5+. Замок комплектується 2 ключами та кодовою карткою, що практично унеможливлює його злам.

Отже, дачна комора клієнта завдяки високоякісному замку Mul-T-Lock® M10 тепер дійсно надійно захищена до весни. Бо якщо на дверях MUL-T-LOCK® М10 – це дієва запорука того, що з майном дійсно все буде добре.

Якщо вам треба захисти надійно майно – не зволікайте, звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем.

Кваліфіковані фахівці нашого магазину здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо. Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас! Ми завжди готові допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *