НЕ ДАМО ГРАБІЖНИКАМ ЖОДНИХ ШАНСІВ !

Встановлюючи навіть самі складні та надійні замки, не слід забувати про їх не менш надійний захист від спроб фізичного руйнування. Адже грабіжники не маючи можливостей відкрити замки відмичками та іншим інструментом, обов’язково будуть намагатися їх зламати. Тому чим міцнішим та надійним буде захист замків, тим буде більша ймовірність виграти й цю боротьбу у злочинців!

У броненакладок або ж захисних протекторів теж є певні категорії по складності на надійності.

До вашої уваги хочемо запропонувати одну з самих потужних броненакладок – протектор DISEС MAG 3G від італійського виробника DISEC. Ця модель поміж надійного захисту від зламу, має можливість надійно закрити отвір до замку.

Матеріал протектора – нержавіюча сталь. Кріпиться на корпус замка або на металеву частину дверей, якщо ми їх прикрашаємо декоративними накладками. Спеціальна форма та матеріал гвинтів кріплення витримують до 4200 кг на злам, що в звичайних умовах зробити майже неможливо!

Виробник розробив протектор з отвором під різні замкові системи – DIN, МАTRIX та OMEGA. Захисна шторка протектора додатково захищає ключовий отвір від потрапляння сторонніх предметів, вандалізму, підбору відмичок.

Для того, щоб відкрити протектор необхідно використати кодований магнітний ключ. До кожного протектора підходять тільки свої магнітні ключі. Кількість ключів – 3 шт, є змога при потребі виготовити додаткові ключі.

З  протектором DISEС MAG 3G  ви не дасте жодного шансу грабіжникам зламати ваші замки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *