МАКСИМАЛЬНИЙ СТУПІНЬ ЗАХИСТУ

Не один раз чули від покупців побажання –  чи є можливість закрити отвір до замків, щоб не дати змогу злодіям не тільки їх відкрити, а й зашкодити спробам зіпсувати обладнання. У виробників замків на разі це не дуже популярний напрямок, тому подібних зразків на жаль обмаль. Але це не стосується виробника захисної фурнітури DISEC (Італія), який виробляє самі різноманітні моделі протекторів.

Тому хочемо до вашої уваги запропонувати броненакладку  DISEС MAG 3G, яка поміж потужних властивостей захисту від зламу, має можливість надійно закрити отвір до замку.

Цей захисний протектор з магнітним ключем призначений для захисту циліндрового механізму стандарту DIN або механізму OMEGA від зламу. Захисна шторка протектора додатково захищає ключовий отвір від потрапляння сторонніх предметів, вандалізму, підбору відмичок. Для того, щоб відкрити протектор необхідно використати кодований магнітний ключ. До кожного протектора підходять тільки свої магнітні ключі. Кількість ключів – 3 шт. У нашому сервісному центрі є змога при потребі замовити додаткові ключі.

Матеріал протектора – нержавіюча сталь. Кріпиться на корпус замка або на металеву частину дверей, якщо ми їх прикрашаємо декоративними накладками. Спеціальна форма та матеріал гвинтів кріплення витримують до 4200 кг на злам. Протектори представленні в різних декоративних обробках.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі» щоб пересвідчитися перевагами продукції DISEC!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *