НЕ ТІЛЬКИ СМАЧНО, А Й БЕЗПЕЧНО !

Макдональдз біля станції метро Нивки знову працює!

Мережа ресторанів швидкого харчування «Макдональдз» не тільки будує нові заклади збільшуючи їх кількість, але ще й докладає зусиль відновлюючи та вдосконалюючи ресторани, які ввели до експлуатації дуже давно та вони вже за своїм функціоналом на жаль програють новим майданчикам.

Тому щоб не втратити свого споживача, звісно потрібно бавити не тільки смачною їжею, ай привабливим інтер’єром та сучасними підходами до обслуговування клієнтів.

Поміж всього цього не слід забувати про безпеку будівлі та комфортне користування замками у приміщеннях.

Всі ці переваги надає побудована та встановлена майстер-система на циліндрах Mul-t-lock. Адже кожен працівник закладу має тільки один ключ,який відчиняє тільки ті двері, до приміщень яких дозволено йому вхід. І саме головне – зовсім нема потреби носити з собою громіздку зв’язку ключів, контролювати щоб всі ключі завжди були на місці…

Скільки було випадків затримки,коли у потрібний момент працівники не мали можливості відшукати ключ,щоб потрапити у необхідне приміщення. Зараз таких випадків нема, адже у майстер-системі всі замки які відчиняються окремими ключами, є можливість відкрити майстер-ключем.

Майстер-система – зажди максимально безпечно та максимально зручно!

Будемо раді розробити та встановити майстер-систему, яка дозволить вам та вашим підлеглим (або родичам)відчиняти замки як ви тільки забажаєте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *