Непомітний пристрій який має безліч переваг.

Дверний дотягувач, на перший погляд простий пристрій який зачиняє за нами двері. Але, насправді він є незамінним помічником в наступних процесах:

  • Дотягувач (дотяжка, доводчик) справно та рівномірно закриває двері від 500 тисяч до 2 мільйонів разів, що дає змогу зекономити ресурс експлуатації дверного блоку та вмонтованих в нього замків.
  • Він є обов’язковою складовою будь-якого СКУД (система управління контролю доступом), оскільки про яку безпеку може йти мова якщо людина виходивши залишила привідкриті двері.
  • Також, дотягувач допомагає економити на обігріві чи охолодженні приміщення щільно прихлопуючи двері.
  • Дотягувачі з функцією BC (Back Check), що в перекладі означає гальмо відчинення, не дозволяє сильному протягу чи вітру рвучко відчинити двері і цим самим завдати пошкоджень як майну так і самій людині.
  • Існують автоматичні дотягувачі з датчиком руху, які самі відчиняють двері при наближенні людини.

Магазин Локсмайстер вузько спеціалізується на продажі, монтажі та налаштуванні даних пристроїв. Ми швидко підберем вам дотягувач:

– Потрібної конструкції. Дотягувачі можуть бути накладні, врізні, якщо потрібно приховати корпус дотягувача задля витримки дизайну, та підлогові – для скляних дверей.

– Потрібного кольору, щоб відповідав кольору та дизайну дверей і стін. Пропонуємо моделі з декоративною кришкою, так і без неї для здешевлення виробу, наприклад для виробничих потреб. Палітра кольорів постійно оновлюється згідно сучасних тенденцій, зараз з’явились моделі кольорів чорний, сірий антрацит, металево-бронзовий.

– Необхідної потужності, яка залежить від ваги та ширини дверей. Адже якщо обрано занизьку потужність, двері будуть відчинятись надто повільно і ресурс експлуатації дотягувача значно скоротиться. Якщо ж навпаки, тоді двері буде важко відчиняти особливо дітям та літнім людям.

– З правильною тягою та кронштейном. Залежно від конструкції дверей та рами, тяги можуть бути колінчаті або ковзні, а кронштейни стандартні або паралельні.

А основне, дотягувач потрібно правильно встановити. Навіть наявний в комплекті шаблон не дасть вам бажаного результату, якщо ви їх ніколи не встановлювали. Тому, з власної практики повідомляємо. Для того щоб при покупці дотягувача, це не виявились “гроші на вітер”, звертайтесь до магазину “Локсмайстер”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *