НІЧНИЙ СТОРОЖ ВАШОЇ ОСЕЛІ !

Вже не вперше чуємо від відвідувачів нашого магазину про випадки пограбування або спроби пограбування – у ночі, коли мешканці квартири сплять. Тобто присутність господарів будинку не відлякує злодіїв, адже ті сплять та не завадять крадіжці.

Таке можливо в тих випадках, коли двері оснащені дуже простими замками, які без шуму відкриваються відмичками або циліндрові замки не захищені захисною фурнітурою, що дає можливість злодію без гучного шуму переламати циліндр і відкрити замок.

Тому фахівці магазину “ЛоксМайстер на Подолі” рекомендують встановити надійні замки та надійну захисну фурнітуру. Але таке рішення вартує певних коштів, які на превеликий жаль не кожен може собі дозволити витратити.

Але є й інший варіант. Є можливість встановити так званий нічний замок, який з середини закривається, а ззовні немає взагалі нема ознак замка. Ознайомитися з технічними характеристиками можна за посиланням – https://lock.ua/catalog/zamki-dlya-vkhidnikh-ta-protipozhezhnikh-dverey/zasuv-vrizniy-tesa-1-way-dead-bolt-514u0-ns-satin-nickel-univ-bs60-70mm-sp-dlya-dverey-tovshchinoyu-.html

Таке рішення безумовно не захистить Вас від злодіїв коли Ви  будете не вдома, бо відкривати і закривати замок зможете тільки зсередини, але точно дасть можливість не дати при потребі відкрити двері ззовні.

Звертайтеся до “ЛоксМайстер на Подолі”, наші фахівці завжди будуть раді допомогти вам вирішити проблеми з безпекою вашої оселі !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *